REKLAMA
REKLAMA

HOKEJ: WGiD PZHL zajmie się zachowaniem kibiców GKS Tychy

SANOK / PODKARPACIE. WGiD PZHL postanowił wszcząć postępowanie dyscyplinarne w sprawie zachowania publiczności w czasie meczu PHL w dniu 14.03.2015 r. pomiędzy drużynami GKS Tychy a Ciarko PBS Bank KH Sanok. W szczególności rzucania przez publiczność różnych przedmiotów do boksu drużyny gości.

Obie drużyny mają przedstawić swoje stanowiska na piśmie w terminie do 17.03.2015, godz. 9:30.

Klub Ciarko PBS Bank KH Sanok ubolewa nad skandalicznym zachowaniem kibiców GKSu Tychy w sobotnim spotkaniu (14.03.2015) wymierzonym w sanocką drużynę podczas którego do boksu drużyny gości oraz na lód zostały rzucone różnego rodzaju przedmioty (kije, zapalniczki, napoje, butelki, piwo) itd. Jest to niedopuszczalne zachowanie mogące zaszkodzić zdrowiu zawodników i sztabu szkoleniowemu. Jest to nie pierwsza taka sytuacja w Tychach. Przypominamy, że sanocki klub był wielokrotnie karany za rzucanie przedmiotów na lód m.in. drakońska kara 20 tys. w pamiętnym meczu Pucharu Polski.

Dodajmy, że po meczu nr. 2 półfinału PHL w Sanoku zawodnicy GKSu Tychy zdemolowali drzwi szatni w Arenie Sanok jak również zostawili ją w stanie totalnego rozgardiaszu oraz powodując zamieszki z ochroną obiektu.

źródło: Ciarko PBS Bank KH Sanok

17-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)