REKLAMA
REKLAMA

HOKEJ: WGiD PZHL zajmie się zachowaniem kibiców GKS Tychy

SANOK / PODKARPACIE. WGiD PZHL postanowił wszcząć postępowanie dyscyplinarne w sprawie zachowania publiczności w czasie meczu PHL w dniu 14.03.2015 r. pomiędzy drużynami GKS Tychy a Ciarko PBS Bank KH Sanok. W szczególności rzucania przez publiczność różnych przedmiotów do boksu drużyny gości.

Obie drużyny mają przedstawić swoje stanowiska na piśmie w terminie do 17.03.2015, godz. 9:30.

Klub Ciarko PBS Bank KH Sanok ubolewa nad skandalicznym zachowaniem kibiców GKSu Tychy w sobotnim spotkaniu (14.03.2015) wymierzonym w sanocką drużynę podczas którego do boksu drużyny gości oraz na lód zostały rzucone różnego rodzaju przedmioty (kije, zapalniczki, napoje, butelki, piwo) itd. Jest to niedopuszczalne zachowanie mogące zaszkodzić zdrowiu zawodników i sztabu szkoleniowemu. Jest to nie pierwsza taka sytuacja w Tychach. Przypominamy, że sanocki klub był wielokrotnie karany za rzucanie przedmiotów na lód m.in. drakońska kara 20 tys. w pamiętnym meczu Pucharu Polski.

Dodajmy, że po meczu nr. 2 półfinału PHL w Sanoku zawodnicy GKSu Tychy zdemolowali drzwi szatni w Arenie Sanok jak również zostawili ją w stanie totalnego rozgardiaszu oraz powodując zamieszki z ochroną obiektu.

źródło: Ciarko PBS Bank KH Sanok

17-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)