REKLAMA
REKLAMA

Jared Brown zawodnikiem STSu Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Znany polskim kibicom z występów w HC GKS Katowice amerykański napastnik Jared Brown wzmocnił ofensywę Ciarko PBS Bank STS Sanok. Przypomnijmy do Katowic Jared Brown trafił w sezonie 2012/13 i od początku stał się objawieniem ligi ( przewodził w punktacji kanadyjskiej) dużo podawał oraz strzelał.

Po 13 meczach w których zdobył 6 bramek oraz zaliczył 13 asyst, kontrakt z zawodnikiem został rozwiązany. Jared Brown powrócił za ocean tam występował w ligach CHL oraz ECHL. Obecny sezon Jared rozgrywał we francuskiej ekstraklasie w barwach drużyny z miasta Dijon. W ligowych meczach zdobył 3 bramki oraz zaliczył 9 asyst w 11 spotkaniach. O wiele lepszymi statystykami może pochwalić się w Pucharze ligi, gdzie w 6 meczach zdobył 2 bramki i zaliczył 10 asyst.

Jared pojawi się w Sanoku dzisiaj, i zagra w meczu z Tychami 22 grudnia, w którym wystąpimy prawdopodobnie już w pełnym składzie. Rozmowy na temat tego transferu trwały dobre dwa miesiące, jednak w końcu udało się dojść do porozumienia z byłym klubem tego zawodnika i teraz będziemy się cieszyć z jego gry w Sanoku – mówi Maciej Bilański, dyrektor sportowy klubu.

źródło: Ciarko PBS Bank STS Sanok

16-12-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)