REKLAMA
TOMASZ PORĘBA Czesław Siekierski ZS2 GRZEGORZ BRAUN Joanna Frydrych ZS3
REKLAMA
BOGDAN RZONCA

Jarmark Ikon z zespołem IRA w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. Urząd Miasta w Sanoku organizuje 30 sierpnia 2015 r. (niedziela) uliczną imprezę plenerową adresowaną do turystów i mieszkańców regionu pod nazwą „Jarmark Ikon”.

Swój udział w Jarmarku zapowiedzieli liczni artyści i rzemieślnicy z Sanoka i Bieszczadów oraz całego Podkarpacia, w tym: garncarze, kowale, koronkarze, wytwórcy przedmiotów z drewna i wikliny itd. Na jarmarku staną także stragany pszczelarzy i sprzedawców wyrobów z wosku, wytwórców regionalnych serów, producentów zdrowej żywności oraz osób serwujących tradycyjne potrawy i wypieki.

plakat1

Popołudniu na scenie przewidziano spektakl teatralny dla dzieci oraz koncerty. Gwiazdą wieczoru będzie legenda rocka zespół RSC.

W czasie imprezy odbędzie się m.in. wspólne wykonywanie ikony Archanioła Michała – patrona miasta. Organizatorzy przewidzieli także szereg atrakcji dla najmłodszych: konkursy, koncerty uliczne i wiele innych atrakcji.

W tym roku atrakcje rozpoczną się już dzień wcześniej – w sobotę 29 sierpnia. Na sanockim rynku wystąpi zespół IRA.

plakatira

red.

28-08-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.