REKLAMA
REKLAMA

Jesień najpiękniejsza w Bieszczadach. Pochwal się swoimi zdjęciami

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Po upalnym lecie czas pomyśleć o nadchodzącym ochłodzeniu. Już jutro, 23 września rozpocznie się kalendarzowa jesień, która potrwa do 22 grudnia.

Z 22 na 23 września obchodzimy równonoc jesienną. Od tego momentu słońce emituje mniej promieni na półkulę północną, dlatego zaczynamy astronomiczną i kalendarzową jesień, która potrwa aż do 22 grudnia. Dni stają się krótsze, noc dłuższa a temperatury nieubłaganie coraz niższe. Powinniśmy powoli przyzwyczajać się do krótszych oraz chłodniejszych dni.

Jednak jesień w zamian za chłód obdarowuje nas pięknymi widokami. W świecie przyrody jest to czas owocowania drzew i krzewów. Nie można też nie wspomnieć o grzybobraniach, na które właśnie jesienią z chęcią się wybieramy. Spadające z drzew złote liście zachwycają  swoim wyglądem, co sprawia, że spacery o tej porze roku są wyjątkowo przyjemne. Nie bez przyczyny mówi się o złotej polskiej jesieni, której uroki warto docenić.

Zachęcamy do nadsyłania wykonanych przez Państwa zdjęć obrazujących pierwsze tchnienia jesieni. Zdjęcia opublikowane zostaną na łamach portalu eSanok.pl oraz Bieszczady24.pl.

 

Zdjęcia prosimy przesyłać na adres redakcja@esanok.pl z dopiskiem ,,Jesień w Bieszczadach”.

Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu eSanok.pl.
PA123678

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich i o zakazie naruszania praw osób trzecich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej e-mail’a. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści e-mail’a oświadczenie o wyrażeniu zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. Osoba, która z naruszeniem prawa, umieściła fotografie może ponieść odpowiedzialność odszkodowawczą wobec poszkodowanego. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji lub innym właściwym instytucjom wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej. W razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze umieszczonej fotografii lub związanej z nimi działalności redakcja niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych fotografii.

22-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)