REKLAMA
REKLAMA

DZISIAJ: Trzecia odsłona Teddy Bear Toss w Sanoku! Weź pluszaka i dopinguj hokeistów! (FILM)

DZISIAJ: Trzecia odsłona Teddy Bear Toss w Sanoku! Weź pluszaka i dopinguj hokeistów! (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Przed hokeistami Ciarko PBS Bank STS Sanok ostatni ligowy pojedynek w obecnym roku kalendarzowym. Ostatni i to bardzo ciekawy co najmniej z trzech powodów. Pierwszym z nich jest fakt, że podczas wtorkowego spotkania zostanie po raz trzeci przeprowadzona akcja rodem z NHL, Teddy Bear Toss.

Zabawa z pluszowymi miśkami rozpoczęła się w Sanoku przed dwoma laty. W meczu z GKSem Katowice, 10 grudnia 2013 roku, pierwszą bramkę dla Sanoka zdobył Maciej Mermer. Na lód pofrunęło 1140 maskotek.

Rok później, 12 grudnia 2014, Teddy Bear Toss przeprowadzono podczas meczu z Podhalem Nowy Targ. Dzięki trafieniu Mike’a Dantona, kibice zapełnili taflę lodową 1940 pluszakami.

Liczymy na pobicie ubiegłorocznego rekordu! Cel minimum to osiągnięcie granicy 2 tys. zabawek!Podobnie jak w przypadku dwóch pierwszych edycji, pluszowe miśki trafią do podopiecznych Fundacji Czas Nadziei.

Tradycja rzucania na lód pluszaków, by następnie obdarować nimi dzieci, została zapoczątkowana przez Kamloops Blazers w 1993 roku. Rekord w ilości rzucanych na taflę zabawek, padł początkiem grudnia tego roku w Calgary. Zebrano 28 815 „miśków”!

źródło: Youtube / WHLHitmen

To pierwszy powód dla którego warto wybrać się na mecz. Drugi i trzeci dotyczą ściśle sportowych kwestii. W ramach 32. kolejki rozegrany zostanie pojedynek z aktualnie urzędującym Mistrzem Polski, zespołem GKSu Tychy. W sanockich barwach zadebiutuje, pozyskany kilka dni temu Jared Brown.

Z meczu pomiędzy Ciarko PBS Bank STSem Sanok a GKSem Tychy (22 bm.) zostanie przeprowadzona transmisja internetowa na żywo. Początek spotkania o godz. 18.00.  Szczegóły niebawem.

red.

22-12-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)