REKLAMA
REKLAMA

Kadra jeździła w Austrii. Sanoczanka na plus

AUSTRIA. Bardzo dobry występ na zawodach w austriackim Graz zaliczyła Anna Jasik. W stawce 300. zawodników reprezentantka Polski uplasowała się na 13. miejscu indywidualnie i zajęła 2. lokatę w sztafecie. – Nie było źle, ale przed nami jeszcze sporo pracy – komentuje sanoczanka.

Zawodniczka UKS MOSiR Sanok przygotowania do sezonu rozpoczęła w czerwcu. Po niespełna czterech miesiącach treningów wraz z kadrą Polski pojechała do Austrii, gdzie walczyła na dystansach 500, 1000 i 1500m. – Zawody w Graz były dla mnie rodzajem sprawdzianu – powiedziała sanoczanka.

jasik

foto: materiał nadesłany

Mimo zajęcia miejsca tuż przed pierwszą dziesiątką indywidualnie oraz srebrnego biegu w sztafecie, Anna Jasik czuła po zawodach wyraźny niedosyt. – Średnio jestem zadowolona. Mogło być o wiele lepiej. Chciałabym poprawić technikę i wiele szczegółów, które przekładają się na lepszy wynik. Mam nadzieję, że przyniesie to efekt – dodała Anna Jasik.

Przed naszą reprezentantką kolejne wyzwania. Najważniejszym testem będą Mistrzostwa Polski oraz Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. – Przed tymi zawodami na pewno będzie sporo pracy. Jak na razie wszystkie treningi są realizowane zgodnie z planem – mówi nasza rozmówczyni.

Kariera każdego sportowca wiąże się z wieloma wyrzeczeniami. Z takimi musi sobie radzić również nasza 17-latka. – W okresie startowym zero słodyczy i fast-foodów – wyznaje zawodniczka MOSiRu.

16-10-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)