REKLAMA
REKLAMA

Kadra jeździła w Austrii. Sanoczanka na plus

AUSTRIA. Bardzo dobry występ na zawodach w austriackim Graz zaliczyła Anna Jasik. W stawce 300. zawodników reprezentantka Polski uplasowała się na 13. miejscu indywidualnie i zajęła 2. lokatę w sztafecie. – Nie było źle, ale przed nami jeszcze sporo pracy – komentuje sanoczanka.

Zawodniczka UKS MOSiR Sanok przygotowania do sezonu rozpoczęła w czerwcu. Po niespełna czterech miesiącach treningów wraz z kadrą Polski pojechała do Austrii, gdzie walczyła na dystansach 500, 1000 i 1500m. – Zawody w Graz były dla mnie rodzajem sprawdzianu – powiedziała sanoczanka.

jasik

foto: materiał nadesłany

Mimo zajęcia miejsca tuż przed pierwszą dziesiątką indywidualnie oraz srebrnego biegu w sztafecie, Anna Jasik czuła po zawodach wyraźny niedosyt. – Średnio jestem zadowolona. Mogło być o wiele lepiej. Chciałabym poprawić technikę i wiele szczegółów, które przekładają się na lepszy wynik. Mam nadzieję, że przyniesie to efekt – dodała Anna Jasik.

Przed naszą reprezentantką kolejne wyzwania. Najważniejszym testem będą Mistrzostwa Polski oraz Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. – Przed tymi zawodami na pewno będzie sporo pracy. Jak na razie wszystkie treningi są realizowane zgodnie z planem – mówi nasza rozmówczyni.

Kariera każdego sportowca wiąże się z wieloma wyrzeczeniami. Z takimi musi sobie radzić również nasza 17-latka. – W okresie startowym zero słodyczy i fast-foodów – wyznaje zawodniczka MOSiRu.

16-10-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)