REKLAMA
REKLAMA

Koncert Świąteczny w Zespole Szkół nr 3 (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. 18 grudnia 2015 roku w ZS3 odbył się Koncert Świąteczny przygotowany przez Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju ZST  działające przy szkole i młodzież szkolną. Celem Koncertu była pomoc uczniowi klasy  1TM, który zmaga się z ciężką chorobą.

Zaprezentowały się: szkolna orkiestra dęta (uczniowie i absolwenci), Zespół Tańca Ludowego „Sanok” pod kierunkiem p. Jana Podkula, zespoły muzyczne , wokaliści , szkolny chór, tancerze  oraz kabaret.

Koncert rozpoczęła szkolna orkiestra dęta wprowadzając wszystkich w  świąteczny klimat znanymi kolędami . Następnie młodzież szkolna przedstawiła Jasełka („Król z pustymi rękoma”). Barwnym i dynamicznym krakowiakiem zaprezentował się zespół „Sanok” wzbudzając ogromny aplauz publiczności.

Zagrały zespoły muzyczne (Michał Rzeszowski z zespołem, Paweł Libront i Piotr Nowicki, Maciek Piaskowy z zespołem, Józef Podwapiński i Kamila Wróbel, Daria Januszczak, Wiktoria Reguła).

Wystąpił z własnymi utworami poetyckimi uczeń klasy 3 TM – Paweł Bonarski, scenkę przedstawił  też kabaret – Michał Żeliszewski z koleżankami z I LO (Aldona Drąg, Marlena Stodolak) Niebanalnie zaprezentowali się gimnastycy  parkour – Krystian Piech z kolegami. Dopisała również szkolna młodzież – pełne trybuny młodych ludzi, którzy dali niesamowity przykład empatii,  włączając się w przygotowania i przebieg Koncertu.

Na szkolnych korytarzach od rana trwał kiermasz ciast i ozdób świątecznych, była również przeprowadzona zbiórka do puszek. Świąteczne granie w ZS3 było pozytywnym akcentem przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia.

materiały nadesłane

18-12-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym: