REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Koniec z dzikim parkingiem przy „Torsanie” (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Nie ma już możliwości bezpłatnego parkowania w pobliżu starego lodowiska „Torsan”. Tuż obok parkingu „Sokoła” około 35 kierowców codziennie znajdowało miejsca na pozostawienie pojazdu. Obecnie trwają tam prace budowlane. Wkrótce terenem zarządzać będzie dzierżawca.

Chodzi o placyk znajdujący się pomiędzy parkingiem administrowanym przez TG „Sokół” a kortami do tenisa ziemnego. Kierowcy „zorganizowali” tam dziki parking na około 35 miejsc. Tłoczno robiło się już przed godziną 8:00, wielu mieszkańców pozostawiało tam swój pojazd na cały dzień pracy.

Niestety ta lokalizacja nie jest już dostępna w dotychczasowej formie. W ostatnich dniach teren ogrodzono taśmą, rozpoczęto prace budowlane.

Chcemy uporządkować to miejsce. Chodzi nam przede wszystkim o likwidację kanału, który jest pozostałością po lodowisku – mówi Edward Olejko, wiceburmistrz Sanoka.

Plac zostanie utwardzony, nie będzie jednak asfaltowany. Prace mają potrwać do dwóch tygodni. Przeprowadza je Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. Koszt realizacji robót to około 28 tys. zł.

Po zakończeniu remontu, teren zostanie wydzierżawiony pod parking.

06-11-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)