REKLAMA
REKLAMA

Kradzież alkoholu, pieniędzy z automatów do gier oraz śmiertelny wypadek. Zobacz tygodniową kronikę policyjną (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Kradzieże, rozboje i wypadki… Tak przedstawia się tygodniowy bilans przestępstw dokonanych na terenie powiatu sanockiego. ,,Rekordzistą” okazał się mężczyzna, który z automatu do gier ukradł 2 tys. zł.


12.11.2015 r. Sanok, ul. Stróżowska
Policja szuka złodzieja, który w nocy z 11 na 12 listopada br. włamał się do jednego z lokali, skąd skradł 16 butelek alkoholu i bilon o łącznej wartości 800 zł. Ponadto sprawca włamał się do gry zręcznościowej, skąd zabrał pieniądze.  Toczy się postępowanie w tej sprawie.

12.11.2015 r. Sanok
46- letni mieszkaniec Sanoka zawiadomił o oszustwie dokonanym na jego szkodę. Mężczyzna za pośrednictwem jednego z portali zamówił części do samochodu, przelał na konto zbywcy 480 zł, lecz nie otrzymał towaru.  Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.

14.11.2015 r. Jurowcejurowce
Twa ustalanie przyczyn tragicznego w skutkach wypadku w Jurowcach. Około godziny 12.45 jadący od strony Rzeszowa kierowca  pojazdu Suzuki, 67- letni mieszkaniec Rzeszowa, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącą  z naprzeciwka ciężarówką Renault.  Obrażenia kierowcy Suzuki okazały się śmiertelne, do szpitala trafiła pasażerka osobówki. Kierowca Renault nie odniósł obrażeń, zbadano stan jego trzeźwości, z wynikiem 0,00 mg/l. Do późnych godzin wieczornych trwały prace na miejscu zdarzenia związane z zabezpieczaniem pojazdów biorących udział w zdarzeniu.

O tym wydarzeniu przeczytasz tutaj: Zderzenie osobówki i pojazdu ciężarowego. Nie żyje jedna osoba (ZDJĘCIA)

16.11.2015 r. Bukowsko
Policja prowadzi postępowanie w sprawie włamania do lokalu w Bukowsku. Nieustalony do tej pory sprawca włamał się do pomieszczeń lokalu, skąd z automatu do gier zabrał kasetki z zawartością pieniędzy w kwocie 2000 zł.

17.11.2015 r. Lalin11
Policja ustala, jakie były przyczyny zdarzenia drogowego, do jakiego doszło 17 listopada 2015 r. w Lalinie. Wyjeżdżający z podporządkowanej drogi  kierowca autobusu marki Autosan nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu droga główną autobusowi marki Renault, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Kierowca Autosanu przewoził pojazdem siedemnaścioro dzieci do szkoły w Grabownicy. W wyniku zdarzenia ośmioro dzieci oraz kierowca Autosana zostało przetransportowanych  do szpitala. Do szpitala trafiła także jedna z pasażerek autobusu Renault. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierowcy autobusów byli trzeźwi. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia drogowego.

O tym wydarzeniu przeczytasz tutaj: Groźne zderzenie dwóch autobusów. W jednym dzieci jechały do szkoły (ZDJĘCIA)

KPP Sanok
foto: eSanok.pl

18-11-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)