REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Kradzieże, pijani kierowcy, wypadki oraz zatrzymania poszukiwanych przestępców

SANOK / PODKARPACIE. Przedświąteczne przygotowania to pożywka dla złodziei. W roztargnieniu niektórzy zapominają również o zdrowym rozsądku, którego zabrakło pijanym kierowcom. Okazało się także, że Bieszczady są idealną kryjówką dla przestępców.

9.12.2015 r. Sanok, ul. Jagiellońska
64- letni mieszkaniec Sanoka kierując pojazdem Fiat spowodował kolizję. W trakcie badania na stan trzeźwości okazało się, że kierowca miał ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Za jazdę „ na podwójnym gazie” oraz za spowodowanie kolizji odpowie przed sądem.

9.12.2015 r. Sanok, ul. Beksińskiego
38- letni sprzedawca zawiadomił, że w czasie handlu na bazarze został ukradziony mu telefon komórkowy marki Samsung o wartości 200 zł. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.

9.12.2015 r. Sanok
Aż trzy osoby, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości  zostały zatrzymane przez sanockich policjantów 9 grudnia 2015 r. 39- latka zatrzymanego w Komańczy poszukiwał Sąd w Warszawie. Kolejny zatrzymany ( poszukiwany przez Sąd w Zakopanem) został doprowadzony do Aresztu Śledczego w Sanoku, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności. Trzecią zatrzymaną osobą była mieszkanka Sanoka. Została przewieziona do Aresztu Śledczego w Nisku, gdzie odbyła karę aresztu. Poszukiwał jej sanocki sąd.

9 i 14.12.2015 r. Sanok
Seria oszustw dokonanych w czasie zakupów przez Internet.  9 grudnia 28- latka zawiadomiła, że za pośrednictwem Internetu zakupiła płaszcz o wartości 95 zł, pieniądze wpłaciła na konto sprzedającego, lecz towaru nie otrzymała. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.
14 grudnia mieszkaniec Sanoka  zgłosił,  że zamówił przez Internet procesor komputerowy i pamięć o wartości ponad 1450 zł. Gdy odebrał przesyłkę, okazało się, że zamiast zamówionego towaru otrzymał …woreczek z ryżem. Policja namierza oszusta.

10.12.2015 r. gmina Tyrawa Wołoska
33- latek kierował ciągnikiem rolniczym mając w wydychanym powietrzu ponad 1,7 promila alkoholu. Mężczyzna odpowie za przestępstwo przed sądem.

11/12.12.2015 r. Sanok, ul. Mickiewicza
Pozostawiona bez nadzoru w loży jednego z sanockich klubów muzycznych torebka skusiła złodzieja który skradł z niej portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 300 zł. Policja szuka złodzieja.

11.12.2015 r. Sanok, ul. Przemyska
Policja wyjaśnia okoliczności wypadku drogowego, jaki miał miejsce około godziny 6.30 w Sanoku na ul. Przemyskiej. 29- letni mieszkaniec Krosna potrącił przechodzącego przejściem dla pieszych 35- letniego mieszkańca Sanoka. Pieszy w wyniku wypadku doznał złamania żeber.

13.12.2015 r. gmina Komańcza
Tego samego dnia policjanci zatrzymali do kontroli 55- latka kierującego pojazdem marki  Renault. Mieszkaniec gminy Komańcza miał w wydychanym powietrzu ponad 3 promile alkoholu.  Wobec mężczyzny sąd wcześniej orzekł zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi do 2019 r. 55- latek za swój czyn odpowie przed sądem.

KPP Sanok

DSC01114

18-12-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)