REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Kradzieże, pijani kierowcy, wypadki oraz zatrzymania poszukiwanych przestępców

SANOK / PODKARPACIE. Przedświąteczne przygotowania to pożywka dla złodziei. W roztargnieniu niektórzy zapominają również o zdrowym rozsądku, którego zabrakło pijanym kierowcom. Okazało się także, że Bieszczady są idealną kryjówką dla przestępców.

9.12.2015 r. Sanok, ul. Jagiellońska
64- letni mieszkaniec Sanoka kierując pojazdem Fiat spowodował kolizję. W trakcie badania na stan trzeźwości okazało się, że kierowca miał ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Za jazdę „ na podwójnym gazie” oraz za spowodowanie kolizji odpowie przed sądem.

9.12.2015 r. Sanok, ul. Beksińskiego
38- letni sprzedawca zawiadomił, że w czasie handlu na bazarze został ukradziony mu telefon komórkowy marki Samsung o wartości 200 zł. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.

9.12.2015 r. Sanok
Aż trzy osoby, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości  zostały zatrzymane przez sanockich policjantów 9 grudnia 2015 r. 39- latka zatrzymanego w Komańczy poszukiwał Sąd w Warszawie. Kolejny zatrzymany ( poszukiwany przez Sąd w Zakopanem) został doprowadzony do Aresztu Śledczego w Sanoku, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności. Trzecią zatrzymaną osobą była mieszkanka Sanoka. Została przewieziona do Aresztu Śledczego w Nisku, gdzie odbyła karę aresztu. Poszukiwał jej sanocki sąd.

9 i 14.12.2015 r. Sanok
Seria oszustw dokonanych w czasie zakupów przez Internet.  9 grudnia 28- latka zawiadomiła, że za pośrednictwem Internetu zakupiła płaszcz o wartości 95 zł, pieniądze wpłaciła na konto sprzedającego, lecz towaru nie otrzymała. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.
14 grudnia mieszkaniec Sanoka  zgłosił,  że zamówił przez Internet procesor komputerowy i pamięć o wartości ponad 1450 zł. Gdy odebrał przesyłkę, okazało się, że zamiast zamówionego towaru otrzymał …woreczek z ryżem. Policja namierza oszusta.

10.12.2015 r. gmina Tyrawa Wołoska
33- latek kierował ciągnikiem rolniczym mając w wydychanym powietrzu ponad 1,7 promila alkoholu. Mężczyzna odpowie za przestępstwo przed sądem.

11/12.12.2015 r. Sanok, ul. Mickiewicza
Pozostawiona bez nadzoru w loży jednego z sanockich klubów muzycznych torebka skusiła złodzieja który skradł z niej portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 300 zł. Policja szuka złodzieja.

11.12.2015 r. Sanok, ul. Przemyska
Policja wyjaśnia okoliczności wypadku drogowego, jaki miał miejsce około godziny 6.30 w Sanoku na ul. Przemyskiej. 29- letni mieszkaniec Krosna potrącił przechodzącego przejściem dla pieszych 35- letniego mieszkańca Sanoka. Pieszy w wyniku wypadku doznał złamania żeber.

13.12.2015 r. gmina Komańcza
Tego samego dnia policjanci zatrzymali do kontroli 55- latka kierującego pojazdem marki  Renault. Mieszkaniec gminy Komańcza miał w wydychanym powietrzu ponad 3 promile alkoholu.  Wobec mężczyzny sąd wcześniej orzekł zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi do 2019 r. 55- latek za swój czyn odpowie przed sądem.

KPP Sanok

DSC01114

18-12-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)