REKLAMA
REKLAMA

LKS Pisarowce zmienia nazwę. Będą promować zdrowy tryb życia

PISAROWCE / PODKARPACIE. Prezes klubu dotychczas nazywanego LKS Pisarowce ogłosił, że od dziś Klub funkcjonować będzie pod nową nazwą. Wszystko to za sprawą współpracy z partnerem.

Jak podaje w komunikacie prasowym Prezes Klubu Jerzy Domaradzki, nową nazwą Klubu LKS Pisarowce będzie: WIKI SPORT CENTRUM LKS PISAROWCE.

Skąd taka zmiana?
Nasz partner – Rodzinne Centrum Sportu i Rekreacji ,,WIKI” w Sanoku aktywizuje lokalną społeczność do aktywnego wypoczynku. W ciągu kilki ostatnich miesięcy RCSiR WIKI zorganizowało szereg imprez plenerowych, pikników, turniejów i koncertów z udziałem takich gwiazd jak Doda, Enej czy Grzegorz Hyży – uzasadnia Jerzy Domaradzki, prezes Klubu LKS Pisarowce. – LKS Pisarowce poszerzając swoja nazwę, chce promować ten coraz prężniej działający projekt, z którego oferty korzystają mieszkańcy Sanoka i okolicznych miejscowości, w tym także wielu kibiców naszego klubu. RCSiR WIKI w swojej działalności ma wiele wspólnego ze sportem i zdrowym trybem życia, który stara się promować także nasz klub.

Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce pod nową nazwą zaprezentuje się już w najbliższą sobotę mierząc się z Crasnovią Krasne. Mecz wyjazdowy rozpocznie się o godz. 16.00.

mQoWhv

materiał nadesłany

18-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)