REKLAMA
REKLAMA

LKS Pisarowce zmienia nazwę. Będą promować zdrowy tryb życia

PISAROWCE / PODKARPACIE. Prezes klubu dotychczas nazywanego LKS Pisarowce ogłosił, że od dziś Klub funkcjonować będzie pod nową nazwą. Wszystko to za sprawą współpracy z partnerem.

Jak podaje w komunikacie prasowym Prezes Klubu Jerzy Domaradzki, nową nazwą Klubu LKS Pisarowce będzie: WIKI SPORT CENTRUM LKS PISAROWCE.

Skąd taka zmiana?
Nasz partner – Rodzinne Centrum Sportu i Rekreacji ,,WIKI” w Sanoku aktywizuje lokalną społeczność do aktywnego wypoczynku. W ciągu kilki ostatnich miesięcy RCSiR WIKI zorganizowało szereg imprez plenerowych, pikników, turniejów i koncertów z udziałem takich gwiazd jak Doda, Enej czy Grzegorz Hyży – uzasadnia Jerzy Domaradzki, prezes Klubu LKS Pisarowce. – LKS Pisarowce poszerzając swoja nazwę, chce promować ten coraz prężniej działający projekt, z którego oferty korzystają mieszkańcy Sanoka i okolicznych miejscowości, w tym także wielu kibiców naszego klubu. RCSiR WIKI w swojej działalności ma wiele wspólnego ze sportem i zdrowym trybem życia, który stara się promować także nasz klub.

Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce pod nową nazwą zaprezentuje się już w najbliższą sobotę mierząc się z Crasnovią Krasne. Mecz wyjazdowy rozpocznie się o godz. 16.00.

mQoWhv

materiał nadesłany

18-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)