REKLAMA
REKLAMA

Matka chorego dziecka w sanockim szpitalu spała na podłodze. Radni powiatu chowają głowę w piasek? (FILM)

Matka chorego dziecka w sanockim szpitalu spała na podłodze. Radni powiatu chowają głowę w piasek? (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Od kilku dni dość głośno jest o zdarzeniu do jakiego doszło w Oddziale Dziecięcym sanockiego szpitala. Według relacji ojca,  matka z chorym 14-miesięcznym dzieckiem musiała spać na podłodze. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy radnych powiatu.

Ku naszemu zdziwieniu prawie nikt z pytanych nie chciał zabrać głosu w sprawie traktowania rodziców dzieci w sanockim Oddziale Dziecięcym. Wicestarosta Wacław Krawczyk oraz członek Zarządu Rady Powiatu w Sanoku Alicja Wosik odmówili komentarza, twierdząc, że w imieniu Zarządu głos zabierze starosta.

Radny Sebastian Niżnik z rozbrajającą szczerością stwierdził, że nie może zabrać głosu ponieważ nie zna sprawy. Z kolei radny Bogdan Struś, chętnie zabrałby głos w sprawie, ale po negocjacjach pielęgniarek z dyrektorem, bo omawiane tematy mają być rzekomo pokrewne.

ZOBACZ TAKŻE:
Przepełniony oddział dziecięcy sanockiego szpitala. Spór o łóżko dla matki 14-miesięcznego chłopca chorego na zapalenie płuc

29-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)