REKLAMA
REKLAMA

Ministerstwo Kultury przeznaczy 95 tysięcy zł na Festiwal im. Adama Didura

SANOK / PODKARPACIE. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznało 95 tysięcy złotych dotacji dla Sanockiego Domu Kultury na organizację XXV Festiwalu im. Adama Didura. W dziale Wydarzenia artystyczne.

Muzyka, którego celem jest wspieranie najwartościowszych zjawisk i trendów w polskiej i światowej kulturze muzycznej złożono 765 wniosków, dofinansowanie uzyskało 107.

– Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznało nam środki finansowe na organizację Festiwalu im. Adama Didura. Nasza radość jest tym większa, że do tej pory uzyskiwaliśmy dofinansowanie na poziomie 60 tys. zł, a w tym roku jest to 95 tys. zł. Cieszy nas również wysoka ocena punktowa przedstawionego przez nas wniosku oraz docenienie przez ministerialnych ekspertów wysokich walorów artystycznych, edukacyjnych i promocyjnych festiwalu – podsumowuje Waldemar Szybiak, dyrektor Sanockiego Domu Kultury.

sdk

materiał nadesłany,
foto: Dorota Bodnar

23-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)