REKLAMA
REKLAMA

Mocny spot PiS o imigrantach, a w nim… same cytaty z polityków Platformy

Mocny spot PiS o imigrantach, a w nim… same cytaty z polityków Platformy

1100? 5000? 10 000? a może kilkadziesiąt tysięcy imigrantów? – Prawo i Sprawiedliwość w najnowszym spocie wyborczym zestawia wypowiedzi najważniejszych ludzi w Platformie Obywatelskiej, ale i w strukturach państwa: marszałek Sejmu, premier i rzecznika rządu.

Liczby w ich ustach padają różne, a do dziś tak naprawdę nie wiadomo ile ludzi w ostatecznym rachunku Polska będzie musiała przyjąć.
„Czy chcesz, by oni nadal decydowali o Twoim bezpieczeństwie?” – pyta w tytule partia Jarosława Kaczyńskiego.

W najnowszym klipie spocie PiS postawiono na suche wypowiedzi Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, Ewy Kopacz i Cezarego Tomczyka. Najważniejsi ludzie w Platformie Obywatelskiej, ale i w strukturach państwa: marszałek Sejmu, premier i rzecznika rządu mieszają się w liczbach, składając kolejne to deklaracje.

Największa partia opozycyjna w ten sposób chce pokazać chaos komunikacyjny PO, ale i zaakcentować fakt braku wiedzy obywateli ilu ludzi Polska zadeklarowała się w Brukseli przyjąć. Mimo ostatniej deklaracji po szczycie UE, że do Polski trafi w pierwszej „transzy” 7 tysięcy imigrantów, wciąż niejasne jest ile będzie imigrantów ostatecznie. Wczoraj przewodniczący Rady Europejskiej mówił, że łącznie „powinniśmy spodziewać się milionów uchodźców”.

Czy wiesz ilu uchodźców przyjmie Polska?” – pyta pod koniec 90-sekundowego filmiku Prawo i Sprawiedliwość.

24-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)