REKLAMA
REKLAMA

Na zakończenie czasu Bożego Narodzenia. Kolędowanie i zabawy na śniegu (ZDJĘCIA)

TREPCZA / PODKARPACIE. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w najbliższą niedzielę (11 stycznia) zapraszają dzieci i młodzież szkolną na wesołą zabawę na świeżym powietrzu.

Niedziela Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny czas Bożego Narodzenia, chociaż świąteczny wystrój pozostanie w kościołach tradycyjnie do 2 lutego. Są nadzieje na obfity śnieg i o ile nie będzie nagłej odwilży możliwe będzie bezpieczne rozegranie wielu konkurencji i zabaw. Największe zainteresowanie budzi „zjazd na byle czym” z przykościelnej górki.

Spotkanie o godz. 14,00 rozpocznie dziecięce kolędowanie w „Szopce pod gwiazdami” z nagrodami dla odważnych małych artystów. Jeśli będą odpowiednie warunki drogowe tzw. sanna planowany jest mega-kulig na Glinice i przejazdy konnym zaprzęgiem na saniach. Chłopcy zagrają w piłkarskim turnieju drużyn 3 osobowych o puchar proboszcza. Starsi zadbają nie tylko o bezpieczeństwo podczas imprezy, ale również o skromny, lecz smakowity poczęstunek dla wszystkich uczestników zabawy.

3foto: Radość dzieci jest największą nagrodą dla organizatorów plenerowej zabawy

1

2źródło: materiały nadesłane

08-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)