REKLAMA
REKLAMA

DZISIAJ: Nad czym pochylą się miejscy radni na najbliższej sesji? Zobacz porządek obrad

SANOK / PODKARPACIE. Już w najbliższy czwartek (19 bm) o godz. 16.00 rozpocznie się V Sesja Rady Miasta Sanoka VII kadencji. Zobacz porządek obrad.

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.

2. Powołanie sekretarza sesji.

3. Zapoznanie Rady z porządkiem obrad.

4. Wręczenie odznaczenia Związku Inwalidów Wojennych RP dla Urzędu Miasta.

5. Informacja Przewodniczącego o złożonych interpelacjach.

6. Sprawozdanie Komisji z działalności między sesjami.

7. Sprawozdanie Burmistrza Miasta z działalności między sesjami.

8. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Sanockiemu, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.

9. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie określenia kryteriów naboru kandydatów do samorządowych  przedszkoli i oddziałów przedszkolnych, w szkołach podstawowych na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzania tych kryteriów, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.

10. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie bezprzetargowej sprzedaży nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasta Sanoka położonej w Sanoku obr. Śródmieście przy Placu Św. Michała oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 600/5 o powierzchni 0,0019 ha na rzecz właściciela nieruchomości przyległej oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 603, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.

11. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie bezprzetargowej sprzedaży nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasta Sanoka położonej w Sanoku obr. Olchowce oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 858/9 o pow. 0,0225 ha na rzecz właściciela nieruchomości przyległej oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 858/17, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.

12. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie zamiany nieruchomości stanowiących własność Gminy Miasta Sanoka oznaczonych jako działki nr 916/18 o pow. 0,0017 ha, nr 911/9 o pow. 0,0002 ha oraz działkę nr 912/ 10 o pow. 0,0043 ha na działkę nr 2448/1 o pow. 0,0006 ha stanowiącą własność Sabiny i Mariusza Wałaszek, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.

13. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie uchwalenia MPZP terenu położonego w dzielnicy Śródmieście o nazwie „Śródmieście II”,  z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.

14. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie uchwalenia MPZP terenu położonego w dzielnicy Śródmieście o nazwie „Park Miejski”, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.

15. Podjęcie uchwały dot. zmiany uchwały w sprawie składów osobowych komisji stałych Rady Miasta.

16. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia planu pracy Komisji Rewizyjnej na rok 2015.

17. Interpelacje.

18. Wolne wnioski i zapytania.

19. Zamknięcie obrad sesji.

Przewodniczący Rady Miasta
Zbigniew Daszyk

34241

materiał nadesłany,
foto: archiwum eSanok.pl

19-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)