REKLAMA
REKLAMA

DZISIAJ: Nad czym pochylą się miejscy radni na najbliższej sesji? Zobacz porządek obrad

SANOK / PODKARPACIE. Już w najbliższy czwartek (19 bm) o godz. 16.00 rozpocznie się V Sesja Rady Miasta Sanoka VII kadencji. Zobacz porządek obrad.

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.

2. Powołanie sekretarza sesji.

3. Zapoznanie Rady z porządkiem obrad.

4. Wręczenie odznaczenia Związku Inwalidów Wojennych RP dla Urzędu Miasta.

5. Informacja Przewodniczącego o złożonych interpelacjach.

6. Sprawozdanie Komisji z działalności między sesjami.

7. Sprawozdanie Burmistrza Miasta z działalności między sesjami.

8. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Sanockiemu, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.

9. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie określenia kryteriów naboru kandydatów do samorządowych  przedszkoli i oddziałów przedszkolnych, w szkołach podstawowych na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzania tych kryteriów, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.

10. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie bezprzetargowej sprzedaży nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasta Sanoka położonej w Sanoku obr. Śródmieście przy Placu Św. Michała oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 600/5 o powierzchni 0,0019 ha na rzecz właściciela nieruchomości przyległej oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 603, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.

11. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie bezprzetargowej sprzedaży nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasta Sanoka położonej w Sanoku obr. Olchowce oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 858/9 o pow. 0,0225 ha na rzecz właściciela nieruchomości przyległej oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 858/17, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.

12. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie zamiany nieruchomości stanowiących własność Gminy Miasta Sanoka oznaczonych jako działki nr 916/18 o pow. 0,0017 ha, nr 911/9 o pow. 0,0002 ha oraz działkę nr 912/ 10 o pow. 0,0043 ha na działkę nr 2448/1 o pow. 0,0006 ha stanowiącą własność Sabiny i Mariusza Wałaszek, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.

13. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie uchwalenia MPZP terenu położonego w dzielnicy Śródmieście o nazwie „Śródmieście II”,  z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.

14. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie uchwalenia MPZP terenu położonego w dzielnicy Śródmieście o nazwie „Park Miejski”, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.

15. Podjęcie uchwały dot. zmiany uchwały w sprawie składów osobowych komisji stałych Rady Miasta.

16. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia planu pracy Komisji Rewizyjnej na rok 2015.

17. Interpelacje.

18. Wolne wnioski i zapytania.

19. Zamknięcie obrad sesji.

Przewodniczący Rady Miasta
Zbigniew Daszyk

34241

materiał nadesłany,
foto: archiwum eSanok.pl

19-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)