REKLAMA
REKLAMA

Nie chcieli zapłacić za alkohol – zapłacą mandaty

POLAŃCZYK / PODKARPACIE. Policjanci Oddziału Prewencji z Rzeszowa, pełniący służbę w Bieszczadach, interweniowali wczoraj wobec dwóch mężczyzn, awanturujących się z obsługą jednego z bieszczadzkich hoteli.


Mężczyźni za popełnione wykroczenia zostali ukarani mandatami karnymi: 35-latek z Zakopanego na łączną kwotę 1000 zł, jego 24-letni kolega na kwotę 600 zł.

O awanturujących się klientach powiadomiła obsługa jednego z hoteli w Polańczyku. O północy z soboty na niedzielę do lokalu przyszło dwóch mężczyzn, którzy zamówili alkohol i odmówili zapłaty za niego. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn: 35-latka z Zakopanego i jego 24-letniego kolegę. Mężczyźni próbowali wprowadzać funkcjonariuszy w błąd co do swojej tożsamości, zakłócali ciszę nocną, używali słów wulgarnych oraz zaśmiecali plac wokół hotelu rozrzucając po nim swoje prywatne rzeczy.

Policjanci po ustaleniu personaliów awanturników ukarali ich za popełnione wykroczenia mandatami karnymi. 35-latek z Zakopanego otrzymał mandaty na łączną kwotę 1000 zł, jego 24-letni kolega na kwotę 600 zł.

maaco

źródło: KPP Lesko
foto: flickr.com/maaco

13-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)