REKLAMA
REKLAMA

Nie wyhamował i omal nie wjechał w policyjny radiowóz

SANOK / PODKARPACIE. Kierowca BMW jadąc z nadmierną prędkością, nie zapanował nad pojazdem i wjechał na przeciwny pas ruchu. Aby uniknąć zderzenia, nadjeżdżający z przeciwka policjanci zmuszeni byli do gwałtownego hamowania i zjechania na pobocze.

22-latek za naruszenie przepisów i stworzenie zagrożenia odpowie przed sądem.

Policjanci referatu ruchu drogowego w miejscowości Sanoczek  zauważyli nadjeżdżający z nadmierną prędkością pojazd marki BMW. Kierujący pojazdem na łuku drogi nie zapanował nad pojazdem i wjechał na przeciwny pas ruchu. Jadący z naprzeciwka policjanci, aby uniknąć zderzenia zmuszeni byli do gwałtownego hamowania i zjechania na pobocze.

Kierującym BMW okazał się 22 – letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Mężczyzna tłumaczył, iż jechał z dużą prędkością i wjeżdżając w zakręt stracił panowanie nad pojazdem.

Funkcjonariusze z uwagi na rażące naruszenie przepisów i stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym zatrzymali 22-latkowi prawo jazdy. Na jak długo, o tym zadecyduje sąd.

źródło: KPP Sanok

policja246

27-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)