REKLAMA
REKLAMA

NIEDZIELA: Bieszczadzkie Lato z Książką w Zielonej Czytelni

SANOK / PODKARPACIE. W tym roku biblioteka po raz kolejny włączy się w wielką imprezę czytelniczą organizowaną przez wydawnictwo „Bosz”. W licznych bibliotecznych atrakcjach dla czytelników będzie można uczestniczyć 14 czerwca, od godz. 11 do 15 w Zielonej Czytelni, czyli bibliotecznym ogrodzie.

Jedną z nich będzie spotkanie z autorką książek dla dzieci Agnieszką Taborską i tłumaczką Bogusławą Sochańską. Rozstrzygniemy także konkurs czytelniczy „Wesoła przygoda z poezją Brzechwy i Tuwima”, będą zabawy z chustą animacyjną, puszczanie wielkich baniek mydlanych, loteria fantowa (w której każdy los wygrywa), wymiana książek i komiksów (do każdej wymiany dołączony będzie voucher na kwotę 4 zł do wykorzystania w Salonie zabaw „URWIS” – pół godziny zabawy gratis), stoisko informacyjne „Karta Dużej Rodziny”, słodki barek. A ponadto: Opowieści z walizki: „KOŁO FORTUNY. OPOWIEŚĆ INTERAKTYWNA DLA DZIECI I NIE TYLKO”, NIE-SZABLONOWA AKCJA Z RUUZGĄ – ODBIJANIE SZABLONÓW NA KOSZULKACH LUB TORBACH, bajkowe inscenizacje, rodzinne konkursy czytelnicze (do wygrania rodzinny bilet do skansenu, darmowa pizza dla całej rodziny) i malowanie postaci z bajek. Każdy znajdzie coś dla siebie – serdecznie zapraszamy! W razie niepogody impreza odbędzie się w budynku MBP.

blzk-p

10-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)