REKLAMA
REKLAMA

NIEDZIELA: Bieszczadzkie Lato z Książką w Zielonej Czytelni

SANOK / PODKARPACIE. W tym roku biblioteka po raz kolejny włączy się w wielką imprezę czytelniczą organizowaną przez wydawnictwo „Bosz”. W licznych bibliotecznych atrakcjach dla czytelników będzie można uczestniczyć 14 czerwca, od godz. 11 do 15 w Zielonej Czytelni, czyli bibliotecznym ogrodzie.

Jedną z nich będzie spotkanie z autorką książek dla dzieci Agnieszką Taborską i tłumaczką Bogusławą Sochańską. Rozstrzygniemy także konkurs czytelniczy „Wesoła przygoda z poezją Brzechwy i Tuwima”, będą zabawy z chustą animacyjną, puszczanie wielkich baniek mydlanych, loteria fantowa (w której każdy los wygrywa), wymiana książek i komiksów (do każdej wymiany dołączony będzie voucher na kwotę 4 zł do wykorzystania w Salonie zabaw „URWIS” – pół godziny zabawy gratis), stoisko informacyjne „Karta Dużej Rodziny”, słodki barek. A ponadto: Opowieści z walizki: „KOŁO FORTUNY. OPOWIEŚĆ INTERAKTYWNA DLA DZIECI I NIE TYLKO”, NIE-SZABLONOWA AKCJA Z RUUZGĄ – ODBIJANIE SZABLONÓW NA KOSZULKACH LUB TORBACH, bajkowe inscenizacje, rodzinne konkursy czytelnicze (do wygrania rodzinny bilet do skansenu, darmowa pizza dla całej rodziny) i malowanie postaci z bajek. Każdy znajdzie coś dla siebie – serdecznie zapraszamy! W razie niepogody impreza odbędzie się w budynku MBP.

blzk-p

10-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)