REKLAMA
REKLAMA

Nowoczesna drukarka 3D dała zwycięstwo w podkarpackim konkursie (FILM)

Nowoczesna drukarka 3D dała zwycięstwo w podkarpackim konkursie (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Uczeń ZS3 w Sanoku laureatem konkursu „Pokaż co potrafisz!” realizowanym w ramach projektu „Podkarpacie stawia na zawodowców”. Przemysław Michoń stworzył autorski projekt drukarki 3D.

W kwietniu 2015r. ruszyła trzecia edycja konkursu „Pokaż, co potrafisz” dla młodzieży z techników i zasadniczych szkół zawodowych mającego na celu promocję umiejętności zawodowych, pasji oraz talentów podkarpackiej młodzieży. To konkurs skierowany do uczniów i uczennic, którzy rywalizowali w konstruowaniu autorskich urządzeń, produktów i usług. I miejsce w konkursie zdobył tegoroczny maturzysta ZS3 w Sanoku Przemysław Michoń z kl. IV TM za pracę „Nowoczesna drukarka 3D”.

zst

Zgodnie z regulaminem konkursu „Pokaż co potrafisz!” Edycja III, realizowanym w ramach projektu „Podkarpacie stawia na zawodowców” jury konkursowe oceniało innowacyjność, estetykę i szczegółowość wykonania, możliwość rzeczywistej realizacji projektu oraz jego funkcjonalność.

Jak widać projekt ucznia ZS3 był na tyle interesujący, że został nagrodzony na tle województwa podkarpackiego. Przemek jest przykładem młodego człowieka, który dowodzi, że w sanockiej młodzieży drzemią pokłady kreatywności, opartej na solidnej wiedzy i umiejętnościach praktycznych zdobytych w macierzystej szkole.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Szkolny koordynator projektu
Jacek Dobosz

2

materiał nadesłany

14-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)