REKLAMA
REKLAMA

Nowy seat za 132 tys. zł zakupiony przez prezydenta Rzeszowa. Burmistrz Sanoka może liczyć na… wysłużonego volkswagena

SANOK / PODKARPACIE. Już w marcu, przed Urzędem Miasta w Rzeszowie pojawi się nowy seat alhambra zakupiony za 132 tys. zł. Będzie to czwarty samochód, jaki będą mieli do dyspozycji rzeszowscy urzędnicy. W Sanoku, wyjazdom służą dwa pojazdy. Volkswagen passat z przebiegiem ponad 340 tys. km oraz dwunastoletni fiat seicento.

Seat alhambra, który najpóźniej w marcu rozpocznie służbę w rzeszowskim urzędzie będzie czwartym samochodem, z jakiego korzystają pracownicy magistratu ze stolicy Podkarpacia. Do tej pory jeżdżono kią carnival z 2007 roku, fordem mondeo z 2008 i kią ceed z 2009 roku. Każdy z pojazdów ma ponad 250 tys. km przebiegu. Teraz, do zespołu dołączy imponujący model z 2014 roku. Pod maską ma dwulitrowy silnik i 177 KM. Nowe „cacko” kosztowało 132 tys. zł.

W Sanoku urzędnikom służy volkswagen passat z 2007 roku. Przejechał ponad 340 tys. km. Ponadto, do dyspozycji pracowników jest fiat seicento z 2003 roku. Jego przebieg to ponad 50 tys. km.

Sytuacja finansowa miasta jest tak trudna, że absolutnie nie myślimy o zakupie nowego pojazdu – deklaruje Rafał Jasiński z Urzędu Miasta w Sanoku.

1Volkswagen passat z 2007 roku przewożący między innymi burmistrza Sanoka.

09-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)