REKLAMA
REKLAMA

Ojciec z synem pobili sąsiada. Mężczyzna trafił do szpitala z urazem głowy

LESKO / PODKARPACIE. Pod policyjnym dozorem znajdują się dwaj mieszkańcy Leska, którzy czekają na wyrok sądu za pobicie swojego sąsiada. 58-latek i jego 26-letni syn w ubiegły wtorek wdarli się do domu przy ul. Piotra Kmity w Lesku.

Dotkliwie pobili mieszkającego tam 29-latka, grozili pobiciem również jego matce.

Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Leska, 58-latka i jego 26-letniego syna. Okazało się, że mężczyźni zaatakowali swojego sąsiada. O pomoc Policji poprosiła matka pobitego 29-latka, która uciekła z domu ze strachu przed napastnikami, gdyż grozili również jej. Syn kobiety z urazem głowy trafił do szpitala.

Jak ustalili funkcjonariusze, w ubiegły wtorek po południu do jednego z domów w Lesku przy ul. Piotra Kmity wtargnęło dwóch napastników, mieszkających po sąsiedzku mężczyzn. Ojciec i syn postanowili załatwić swoje porachunki z mieszkającym tam 29-latkiem. Dotkliwie go pobili mężczyznę, grozili również matce 29-latka, która zdołała wybiec z domu i wezwać na pomoc Policję.

Zatrzymani usłyszeli już zarzuty pobicia, za co grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. Czekając na rozprawę i wyrok sądu, pozostają pod policyjnym dozorem.

pobicie

źródło: KPP Lesko

09-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)