REKLAMA
REKLAMA

Opłynęła Tarnobrzeg. Gabriela Kikta cztery razy złota

TARNOBRZEG / PODKARPACIE. Kolejny świetny występ zaliczyła pływaczka sanockiego MOSiR-u. Gabriela Kikta cztery razy zwyciężyła w tarnobrzeskim Memoriale Jerzego Szczerbatego o Puchar Podkarpacia. 

Nasza reprezentantka nie dała szans rywalkom na 100 metrów stylem klasycznym i zmiennym. Najlepiej spisała się również na 50 metrów dowolnym i klasycznym. Do czterech „złotek” Gabriela dorzuciła jeszcze srebro na 100 metrów dowolnym i 50 metrów stylem motylkowym. Jadąc na te zawody nie spodziewałam się aż 4 złotych medali, a przede wszystkim wygrania finału konkurencji memoriałowej – 100 m stylem klasycznym, bo po eliminacjach byłam czwarta – skomentowała swój występ uczennica II Liceum Ogólnokształcącego w Sanoku, Gabriela Kikta. Poziom na zawodach był wyrównany a różnice na podium były minimalne – dodała Kikta.

Podopieczna trenera Czesława Babiarza zdradziła również plany na najbliższą przyszłość.  Teraz przygotowuję się na Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego w czerwcu, a później na Ogólnopolska Olimpiadę Młodzieży w lipcu, zawody te odbędą się na długim basenie – powiedziała naszemu portalowi Gabriela.

Gratulujemy osiągniętego sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych startach!

04-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)