REKLAMA
REKLAMA

Pan Stanisław z Prusieka dożył 100 lat! To drugi od 22 lat mężczyzna w takim wieku na naszym terenie (ZDJĘCIA)

GMINA SANOK:  W miniony poniedziałek (23 bm) Pan Stanisław Rudy z Prusieka skończył 100 lat. Szanowny Jubilat czuje się dobrze i dopisuje mu zdrowie oraz dobry humor.

Pan Stanisław jest bardzo pogodnym, uśmiechniętym starszym Panem. W wieku 67 lat przeszedł na emeryturę. Pracował w Urzędzie Pocztowym w Sanoku. W 2001 r. został przez Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego odznaczony na stopień Porucznika.

Tato generalnie czuje się dobrze. Niestety ma problemy ze słuchem, ale jak na stulatka jego kondycja fizyczna i psychiczna jest bardzo dobra – cieszy się Wanda Konik, córka Pana Stanisława.

Z naszych obserwacji wynika, że od 1993 roku, czyli od kiedy istnieje sanocki oddział KRUSu,  Pan Stanisław jest drugim 100-latkiem w naszym obszarze. Każdego roku dwie, trzy Panie świętuję setne urodziny, Panom niestety zdarza się to bardzo rzadko – mówi Andrzej Radożycki.

Jubilata odwiedziła Anna Hałas – Wójt Gminy Sanok, Paweł Wdowiak – Sekretarz Gminy Sanok oraz Andrzej Radożycki  – Pracownik KRUS w Sanoku. Pani Wójt podarowała Panu Stanisławowi tort w kształcie kosza kwiatów. To cukiernicze dzieło wykonała Pani Dorota Stodolak z Koła Gospodyń Wiejskich w Płowcach.

Pan Stanisław Rudy otrzymał życzenia do Premier Ewy Kopacz.

Szanownemu Jubilatowi życzymy bardzo dużo zdrowia, życzliwości otaczających go ludzi, wsparcia oraz kolejnych 100 lat życia!

materiał nadesłany

25-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)