REKLAMA
REKLAMA

Pijany kierowca wjechał do rowu. Świadkowie zdarzenia uniemożliwili mu dalszą jazdę

ZABŁOTCE / PODKARPACIE. Kierujący  volkswagenem skręcając w lewo nie zapanował nad pojazdem i wjechał do rowu. Jak się okazało był nietrzeźwy. W organizmie miał blisko 2 promile alkoholu. Świadkowie zdarzenia odebrali mu kluczyki i uniemożliwili dalszą jazdę.

Wczoraj przed godziną 15 dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Zabłotce doszło do zdarzenia drogowego. Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, że kierujący volkswagenem chcąc skręcić w lewo, nie zapanował nad pojazdem i wjechał do rowu. Świadkami zdarzenia byli pracownicy pobliskiego sklepu. Zauważyli, że kierujący jest pod wpływem alkoholu. Uniemożliwili mu dalszą jazdę zabierając kluczyki.

Kierującym okazał się 33-letni mieszkaniec Tarnowa. Mężczyznę poddano badaniu na zawartość alkoholu. W chwili zdarzenia był nietrzeźwy. Miał ponad 1,9 promila alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że mężczyzna nie ma prawa jazdy. Kierujący został zatrzymany w policyjnym areszcie, jak wytrzeźwieje zostanie przesłuchany.

33 -latek za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz popełnione wykroczenia odpowie przed sądem.

źródło: KPP Sanok

2134011614

25-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)