REKLAMA
REKLAMA

Pijany ojciec przewoził samochodem roczne dziecko

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. Lescy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę, a zarazem nieodpowiedzialnego ojca, który przewoził samochodem rocznego syna. Mężczyźnie grożą teraz surowe konsekwencje karne.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór w miejscowości Huzele. Policjanci zatrzymali do kontroli kierującego audi. Po otwarciu drzwi pojazdu wyczuli intensywną woń alkoholu. Co więcej w pojeździe znajdowało się roczne dziecko. 34-letni mieszkaniec Leska twierdził, że wypił trzy piwa w trakcie pracy na budowie, po czym wsiadł do samochodu i odjechał z synem do domu.

Gdy 34-letniego kierowcę policjanci poddali badaniu na zawartość alkoholu w organizmie, urządzenie wskazało ponad promil. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Dzieckiem zaopiekowała się matka.

34-latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi karą do 2 lat pozbawienia wolności.

policja

KPP Lesko
foto: archiwum Esanok.pl

26-08-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)