REKLAMA
REKLAMA

PIŁKA NOŻNA: Juniorzy Ekoballu bez straty bramki. Zwycięska runda sanoczan

SANOK / PODKARPACIE. Wysoką formę prezentują grupy młodzieżowe Ekoballu. W miniony weekend młodzi piłkarze zanotowali zwycięstwa z Siarką Tarnobrzeg i Stalą Stalowa Wola. 

Sobota była udanym dniem dla juniorów sanockiego Ekoballu. Juniorzy młodsi, których prowadzi Grzegorz Pastuszak pokonali 0:2 Siarkę Tarnobrzeg.

To był bardzo dobry mecz w wykonaniu całej drużyny. Wynik mógłby być wyższy, gdyby chłopcy wykorzystali kilka dobrych sytuacji, jakie sobie wypracowali. Mimo dużych upałów wszyscy wytrzymali kondycyjnie. Myślę, że stać nas na wiele w tej rundzie – skomentował mecz trener juniorów młodszych, Grzegorz Pastuszak.

Siarka Tarnobrzeg 0:2 Ekoball Sanok (bramki: Piotr Kruczek, Kacper Paszkowski)

Juniorzy starsi również pokazali, że będą aspirować o miano najlepszej drużyny w lidze. Podopieczni Piotra Kota wygrali 0:3 ze Stalą Stalowa Wola.

–  Cieszymy się ze zwycięstwa ze Stalową Wolą. Gdyby Seweryn Zajdel i Michał Borek mieli lepiej ustawione celowniki, moglibyśmy pokusić się o więcej bramek. Szkoda, że nie udało się wykorzystać rzutu karnego. Mimo to, satysfakcjonują nas trzy strzelone bramki. Ważne jest również to, że zagraliśmy na „zero” z tyłu – powiedział Piotr Kottrener juniorów starszych.

Stal Stalowa Wola 0:3 Ekoball Sanok (bramki: Bartosz Gołda, Seweryn Zajdel, Michał Borek)

W następnej kolejce juniorzy Ekoballu zmierzą się na własnym boisku z rówieśnikami z Polonii Przemyśl.

17-08-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)