REKLAMA
REKLAMA

PiS pielgrzymuje do Strachociny. Jarosław Kaczyński spotkał się z mieszkańcami regionu (FILM)

PiS pielgrzymuje do Strachociny. Jarosław Kaczyński spotkał się z mieszkańcami regionu (FILM)

STRACHOCINA / PODKARPACIE. W dzisiejszej pielgrzymce (4 bm.) członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości do Strachociny wzięły udział czołowe postacie tej partii z prezesem Jarosławem Kaczyńskim na czele. Po modlitwie na Bobolówce przyszedł czas na spotkanie z mieszkańcami regionu.

Pielgrzymki członków PiS do Strachociny przed wyborami sprawiały, że to właśnie ta prawicowa partia zwyciężała. Tak było choćby w przypadku majowych wyborów prezydenckich. Jak podkreślał  ksiądz prałat Józef Niżnik, kustosz sanktuarium w Strachocinie, modlitwy i prośby kierowane do Św. Andrzeja Boboli są wysłuchiwane tylko wtedy, gdy są szczere i przyświecają im dobre intencje

W spotkaniu w Strachocinie wziął wspomniany prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Kandydat na premiera, wiceprezes partii Beata Szydło. Przewodniczący Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości Mariusz Błaszczak. Wicemarszałek Sejmu Marek Kuchciński. Marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl. Poseł do Parlamentu Europejskiego Tomasz Poręba.

Temat wyborów zdominował rozmowy prezesa Kaczyńskiego z mieszkańcami regionu. Trudno było jednak szukać osoby, która nie wierzyłaby w ostateczny sukces Prawa i Sprawiedliwości. W wyborach parlamentarnych w 2011 roku, PiS w okręgu nr 22, zdobyło blisko 45 % głosów. Druga Platforma Obywatelska niewiele ponad 25 %.

Ksiądz prałat Józef Niżnik – kustosz sanktuarium w Strachocinie

05-10-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)