REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Wypadek w Bykowcach. Pojazd z 7 osobami wylądował w rowie (ZDJĘCIA)

BYKOWCE / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Bykowce. Kierująca oplem wpadła w poślizg i wjechała do przydrożnego rowu. Kobieta była trzeźwa.

Do wypadku doszło wczoraj przed godz. 15 w miejscowości Bykowce (powiat sanocki). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem marki Opel Zafira, 41 -letnia mieszkanka powiatu sanockiego, jadąc w stronę Sanoka nie dostosowała prędkości do panujących warunków drogowych. Na zakręcie drogi straciła panowanie nad pojazdem, wpadła w poślizg i wjechała do rowu. Kierująca była trzeźwa.

Samochodem podróżowało łącznie siedem osób. W wyniku zdarzenia urazu obojczyka doznała 20-letnia pasażerka pojazdu. Pozostali uczestnicy nie odnieśli poważnych obrażeń.

Komenda Powiatowa Policji w Sanoku prowadzi czynności w celu ustalenia dokładnych przyczyn i przebiegu zdarzenia.

Warunki pogodowe na drogach powiatu sanockiego nie są korzystne. Opady śniegu, śliska nawierzchnia wydłużają drogę hamowania. Ze względu na panujące warunki atmosferyczne przypominamy o zachowaniu ostrożności na drodze.

26-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)