REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Wypadek w Bykowcach. Pojazd z 7 osobami wylądował w rowie (ZDJĘCIA)

BYKOWCE / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Bykowce. Kierująca oplem wpadła w poślizg i wjechała do przydrożnego rowu. Kobieta była trzeźwa.

Do wypadku doszło wczoraj przed godz. 15 w miejscowości Bykowce (powiat sanocki). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem marki Opel Zafira, 41 -letnia mieszkanka powiatu sanockiego, jadąc w stronę Sanoka nie dostosowała prędkości do panujących warunków drogowych. Na zakręcie drogi straciła panowanie nad pojazdem, wpadła w poślizg i wjechała do rowu. Kierująca była trzeźwa.

Samochodem podróżowało łącznie siedem osób. W wyniku zdarzenia urazu obojczyka doznała 20-letnia pasażerka pojazdu. Pozostali uczestnicy nie odnieśli poważnych obrażeń.

Komenda Powiatowa Policji w Sanoku prowadzi czynności w celu ustalenia dokładnych przyczyn i przebiegu zdarzenia.

Warunki pogodowe na drogach powiatu sanockiego nie są korzystne. Opady śniegu, śliska nawierzchnia wydłużają drogę hamowania. Ze względu na panujące warunki atmosferyczne przypominamy o zachowaniu ostrożności na drodze.

26-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)