REKLAMA
REKLAMA

Policja poszukuje świadków tragicznego wypadku w Długiem

DŁUGIE / PODKARPACIE. Policja poszukuje świadków, bądź osób, które posiadają istotne informacje w sprawie tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Długie w powiecie sanockim. Samochód osobowy zderzył się z motorowerem. Jedna osoba zginęła, a trzy doznały poważnych obrażeń.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 22 na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Długie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący w stronę Krosna volkswagen polo zderzył się z motorowerem, którym jechało dwóch 16-latków. Samochód dachował w przydrożnym rowie. Policjanci ustalają, kto kierował pojazdami.

Śmierć na miejscu poniósł jeden z 16-latków jadących jednośladem. Do szpitali z bardzo poważnymi obrażeniami trafili pozostali uczestnicy tego zdarzenia –  dwie kobiety w wieku 23 i 24 lat, które podróżowały volkswagenem oraz drugi z 16-latków jadący motorowerem.

Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną. Decyzją obecnego na miejscu prokuratora ciało 16-latka zabezpieczono do badań. Dokładne okoliczności i przyczyny tego zdarzenia pomoże wyjaśnić prowadzone śledztwo.

Policja zwraca się z prośbą do świadków tego tragicznego zdarzenia, bądź osób, które posiadają istotne informacje w tej sprawie, o kontakt z Posterunkiem Policji w Besku tel. (13) 46 57 375 bądź tel. alarmowy 997 lub z Prokuraturą Rejonową w Sanoku tel. (13) 46 56 510.

342191536

źródło: KPP Sanok

28-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)