REKLAMA
REKLAMA

Ponad 100 km/h w terenie zabudowanym. Kierowcy pożegnali się z prawem jazdy

POWIAT LESKI / BIESZCZADY. W sobotę dwóch kierowców straciło swoje prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące. Policjanci zatrzymali ich, gdy swoimi samochodami poruszali się w terenie zabudowanym z prędkością ponad 100 km/h.

W minioną sobotę tuż po godzinie 11 policjanci ruchu drogowego w miejscowości Glinne zatrzymali 40-letniego kierującego volkswagenem touranem. Mężczyzna przejeżdżał przez miejscowość z prędkością 106 km/h.

Godzinę później w Stefkowej funkcjonariusze zatrzymali 21-letniego kierowcę, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 105 km/h.

Policjanci przypominają, że od 18 maja br. obowiązują nowe przepisy, zaostrzające sankcje wobec kierujących pojazdami, którzy popełniają najcięższe z naruszeń w ruchu drogowym. Utrata prawa jazdy za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h oraz przestępstwo prowadzenia pojazdu po utracie uprawnień to tylko niektóre ze zmian.

źródło: KPP Lesko
foto: archiwum KWP

196282958

22-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)