REKLAMA
REKLAMA

Poseł, burmistrz i starosta… jednym głosem za Andrzejem Dudą. Zebrano ponad milion podpisów (FILM, ZDJĘCIA)

Poseł, burmistrz i starosta… jednym głosem za Andrzejem Dudą. Zebrano ponad milion podpisów (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Poseł Bogdan Rzońca, burmistrz Sanoka Tadeusz Pióro oraz starosta sanocki Roman Konieczny wszyscy jednym głosem dziękują mieszkańcom regionu za podpisy złożone pod kandydaturą Andrzeja Dudy, wspieranego przez Prawo i Sprawiedliwość w najbliższych wyborach prezydenckich.

Według informacji przekazanych przez posła Bogdana Rzońce, Prawo i Sprawiedliwość w każdej komisji wyborczej zamierza mieć swojego męża zaufania. Po to, aby ustrzec się podejrzeń o fałszerstwa i aby wybory były odzwierciedleniem woli Polaków.

Kandydatura Andrzeja Dudy do Państwowej Komisji Wyborczej ma zostać zgłoszona 24 marca. Osobę Dudy, według naszych rozmówców, poparło ponad milion Polaków. Wymagana liczba podpisów wynosi 100 tysięcy.

Do 26 marca do godz. 24.00 można zgłaszać do Państwowej Komisji Wyborczej kandydatów na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w celu zarejestrowania. I tura wyborów prezydenckich odbędzie się 10 maja.

23-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)