REKLAMA
REKLAMA

POWIAT LESKI: 117 km/h w terenie zabudowanym

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. W piątek dwóch kierowców straciło swoje prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące. Policjanci zatrzymali ich, gdy swoimi samochodami jechali w terenie zabudowanym z prędkością ponad 100 km/h.

W piątkowe przedpołudnie po godz. 10 policjanci ruchu drogowego w miejscowości Łączki zatrzymali 36-letniego kierującego toyotą. Mężczyzna przejeżdżał przez miejscowość z prędkością 117 km/h.

Dwie godziny później na tej samej trasie funkcjonariusze zatrzymali 33-letniego kierowcę audi, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 102 km/h.

Przypominamy, że od 18 maja br. obowiązują nowe przepisy, zaostrzające sankcje wobec kierujących pojazdami, którzy popełniają najcięższe z naruszeń w ruchu drogowym. Utrata prawa jazdy za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h oraz przestępstwo prowadzenia pojazdu po utracie uprawnień to tylko niektóre ze zmian.

źródło: KPP Lesko
foto: archiwum eSanok.pl

13-10-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)