REKLAMA
REKLAMA

Przyjazna poczekalnia w sanockim szpitalu dzięki Stowarzyszeniu SANITAS (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE,. 17 lutego późnym popołudniem, wolontariusze Sanitas sprawili by wystrój jednej z większych i najbardziej obleganych przez pacjentów poczekalni sanockiego szpitala, stał się przytulniejszy.

Spontaniczny pomysł na „przyjazną poczekalnię” spodobał się nie tylko pacjentom ale również Dyrektorowi sanockiego szpitala dla którego akcja ta była niespodzianką. W akcji czynnie udzielała się również naczelna pielęgniarek Pani Katarzyna Kruczek.

Chciałyśmy sprawić, by pacjentom podczas oczekiwania na wizytę u specjalisty bądź na przeprowadzenie niezbędnych badań lekarskich było po prostu milej. To czy długo i w jakich warunkach czekamy w kolejce ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Dlatego udało nam się skromnie zmienić jedną z poczekalni gdzie od kilku dni możemy przebywać w cieplejszych i przytulniejszych warunkach – mówi Anna Nowakowska, założycielka Sanitas.

materiał nadesłany

20-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)