REKLAMA
REKLAMA

REGION: Policjanci z rzeszowskiej prewencji przygotowują się do interwencji na stadionach (FILM, ZDJĘCIA)

REGION: Policjanci z rzeszowskiej prewencji przygotowują się do interwencji na stadionach (FILM, ZDJĘCIA)

TARNOBRZEG / PODKARPACIE. Interwencja zwartych pododdziałów Policji wobec agresywnego tłumu na trybunach stadionu w Tarnobrzegu była motywem przewodnim ćwiczeń, w których wzięli udział policjanci Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie oraz Nieetatowego Pododdziału Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Ćwiczenia obejmowały planowanie działań, a także ich praktyczną realizację na trybunach stadionu w Tarnobrzegu. Założeniem głównym było odblokowanie przez zwarte pododdziały Policji trybun zajmowanych przez agresywnie zachowujących się kibiców.

Policjanci przećwiczyli kilka wariantów interwencji. Sprawdzane było współdziałanie poszczególnych formacji oraz dowodzenie działaniami Policji na stadionie. W ćwiczeniach zorganizowanych przez ekspertów Sztabu Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie wzięli też udział pracownicy firmy, która zajmuje się ochroną imprez na tarnobrzeskim stadionie.

źródło: KWP

11-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)