REKLAMA
REKLAMA

REGION: Udana akcja podkarpackich antyterrorystów. 41-latek zabarykadował się we własnym domu

KOLBUSZOWA / PODKARPACIE. 41-letni mężczyzna został obezwładniony przy użyciu tasera przez policyjnych antyterrorystów, po tym, jak zabarykadował się na strychu swojego domu. Mężczyzna był agresywny, nie reagował na wezwania policjantów. Wcześniej groził swojej matce.

Jak ustalili policjanci, 41-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski leczył się psychiatrycznie. Wczoraj, po awanturze, podczas której groził swojej matce zabarykadował się na strychu swojego domu.

Na miejscu pracowali kolbuszowscy policjanci z udziałem negocjatorów policyjnych i psychologa. Mężczyzna był agresywny, nie reagował na wezwania, a w interweniujących funkcjonariuszy rzucał cegłami i słoikami. Po kilku godzinach prób nawiązania z nim współpracy, w obawie o życie i zdrowie mężczyzny, na miejsce wezwano funkcjonariuszy SPAP. Policyjni antyterroryści za pomocą specjalistycznego sprzętu weszli do pomieszczenia, w którym zabarykadował się mężczyzna i obezwładnili go za pomocą tasera – elektrycznego paralizatora.

41-letni mężczyzna, z uwagi na swoje zachowanie, został zabrany do szpitala przez zespół pogotowia ratunkowego.

kolbuszowa

źródło: KWP

04-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)