REKLAMA
REKLAMA

Rodzinna i sportowa sobota na Błoniach (ZDJĘCIA)

SOBOTA / PODKARPACIE. Sobota na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Sanoku minęła na sportowo w rodzinnej atmosferze. Wszystko za sprawą Rodzinnej Sztafety im. Kamili Skolimowskiej.

Imprezę rozpoczęto o godz. 11.00 wspólną rozgrzewką w wyznaczonej strefie. Rozgrzewkę poprowadził animator Orlika, organizator Roman Lechoszest. Wcześniej było otwarcie i przypomnienie postaci Kamili  Skolimowskiej. Dwie uczestniczki przyszły ze zrobionymi przez siebie modelami lekkoatletycznego młota.

Następnie wszyscy uczestnicy wzięli udział w biegu po wyznaczonej trasie (kwadrat o boku 18/18m.) i niemal wszyscy wykonali po 10 okrążeń.

Dwie uczestniczki zrobiły dwie serie po 10 okrążeń. Wśród uczestników było 5 osób dorosłych i 22 dzieci ze szkoły podstawowej. Łącznie przebiegnięto 273 okrążenia, czyli 19656 metrów.

Pomimo niezbyt sprzyjającej pogody uczestnicy Sztafety skorzystali ze strefy gier i zabaw. Na zakończenie każdy z biegaczy otrzymał dyplom upamiętniający udział w sztafecie oraz pamiątkowe opaski.

Wszystkim uczestnikom należą się słowa uznania za przybycie i aktywny udział w imprezie, która miała zasięg ogólnopolski. Uczczono w ten sposób 15 rocznicę zdobycia przez nie żyjącą już Kamilę Skolimowską złotego medalu olimpijskiego w rzucie młotem na Igrzyskach w Sydney.

materiał nadesłany

21-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)