REKLAMA
REKLAMA

Rodzinna i sportowa sobota na Błoniach (ZDJĘCIA)

SOBOTA / PODKARPACIE. Sobota na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Sanoku minęła na sportowo w rodzinnej atmosferze. Wszystko za sprawą Rodzinnej Sztafety im. Kamili Skolimowskiej.

Imprezę rozpoczęto o godz. 11.00 wspólną rozgrzewką w wyznaczonej strefie. Rozgrzewkę poprowadził animator Orlika, organizator Roman Lechoszest. Wcześniej było otwarcie i przypomnienie postaci Kamili  Skolimowskiej. Dwie uczestniczki przyszły ze zrobionymi przez siebie modelami lekkoatletycznego młota.

Następnie wszyscy uczestnicy wzięli udział w biegu po wyznaczonej trasie (kwadrat o boku 18/18m.) i niemal wszyscy wykonali po 10 okrążeń.

Dwie uczestniczki zrobiły dwie serie po 10 okrążeń. Wśród uczestników było 5 osób dorosłych i 22 dzieci ze szkoły podstawowej. Łącznie przebiegnięto 273 okrążenia, czyli 19656 metrów.

Pomimo niezbyt sprzyjającej pogody uczestnicy Sztafety skorzystali ze strefy gier i zabaw. Na zakończenie każdy z biegaczy otrzymał dyplom upamiętniający udział w sztafecie oraz pamiątkowe opaski.

Wszystkim uczestnikom należą się słowa uznania za przybycie i aktywny udział w imprezie, która miała zasięg ogólnopolski. Uczczono w ten sposób 15 rocznicę zdobycia przez nie żyjącą już Kamilę Skolimowską złotego medalu olimpijskiego w rzucie młotem na Igrzyskach w Sydney.

materiał nadesłany

21-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)