REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Do najmłodszych Mikołaj przyjechał… na łyżwach (ZDJĘCIA)

SANOK – PODKARPACIE. 6 grudnia na Arenie Sanok i Torze Lodowym odbyły się „Mikołajki na lodzie”, zorganizowane przez Urząd Miasta i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sanoku. Impreza przyciągnęła tłumy dzieci i młodzieży wraz z rodzicami.

Uczestnicy darmowej ślizgawki mieli możliwość spotkania się ze św. Mikołajem, który zaskoczył dzieci pojawiając się na … łyżwach.

Św. Mikołaj, któremu pomagali: burmistrz Tadeusz Pióro, wiceburmistrz Edward Olejko, sekretarz miasta Waldemar Och oraz dyrektor MOSiRu Tomasz Matuszewski, nie miał ani chwili wytchnienia rozdając dzieciom cukierki, paczki ze słodyczami, przyborami szkolnymi i różnymi gadżetami. Nie brakowało też chętnych do pamiątkowego zdjęcia z Mikołajem. Dla uczestników tego wydarzenia przygotowano wiele atrakcji. Odbyły się liczne zabawy i konkursy z nagrodami. Częstowano również gorącą herbatą i drożdżówkami.

Fantastyczna atmosfera panująca podczas tej imprezy oraz wysoka frekwencja sprawiły, że ślizgawka odbyła się nie na jednym a na dwóch obiektach, a czas jej trwania został wydłużony. Niedzielne popołudnie było niezwykle udane, czego dowodem była ogromna radość na twarzach uczestników. Do zobaczenia za rok!

źródło: UM Sanok

07-12-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)