REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Do najmłodszych Mikołaj przyjechał… na łyżwach (ZDJĘCIA)

SANOK – PODKARPACIE. 6 grudnia na Arenie Sanok i Torze Lodowym odbyły się „Mikołajki na lodzie”, zorganizowane przez Urząd Miasta i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sanoku. Impreza przyciągnęła tłumy dzieci i młodzieży wraz z rodzicami.

Uczestnicy darmowej ślizgawki mieli możliwość spotkania się ze św. Mikołajem, który zaskoczył dzieci pojawiając się na … łyżwach.

Św. Mikołaj, któremu pomagali: burmistrz Tadeusz Pióro, wiceburmistrz Edward Olejko, sekretarz miasta Waldemar Och oraz dyrektor MOSiRu Tomasz Matuszewski, nie miał ani chwili wytchnienia rozdając dzieciom cukierki, paczki ze słodyczami, przyborami szkolnymi i różnymi gadżetami. Nie brakowało też chętnych do pamiątkowego zdjęcia z Mikołajem. Dla uczestników tego wydarzenia przygotowano wiele atrakcji. Odbyły się liczne zabawy i konkursy z nagrodami. Częstowano również gorącą herbatą i drożdżówkami.

Fantastyczna atmosfera panująca podczas tej imprezy oraz wysoka frekwencja sprawiły, że ślizgawka odbyła się nie na jednym a na dwóch obiektach, a czas jej trwania został wydłużony. Niedzielne popołudnie było niezwykle udane, czego dowodem była ogromna radość na twarzach uczestników. Do zobaczenia za rok!

źródło: UM Sanok

07-12-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)