REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Jechał 111km/h ulicą Lipińskiego. Miał prawie 2 promile

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci zatrzymali kierującego pojazdem marki Renault, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 111 km/h.  W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna jet pijany. W organizmie miał ponad 1,9 promila alkoholu.

W minioną sobotę po godzinie 2. w nocy na ul. Lipińskiego w Sanoku policjanci zespołu ruchu drogowego zatrzymali kierującego pojazdem marki Renault, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 111 km/h.

Kierowcą pojazdu okazał się 32-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. W trakcie kontroli policjanci wyczuli od niego woń alkoholu. Mężczyzna został poddany badaniu stanu trzeźwości. Okazało się, że był pijany. W organizmie miał ponad 1,9 promila alkoholu.

Za swoje postępowanie 32-latek odpowie według obowiązujących zaostrzonych przepisów. Mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności, wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka kara finansowa. O jego losie zadecyduje sąd.

źródło: KPP Sanok

Zobacz także: Wypadek na ul. Lipińskiego w Sanoku (ZDJĘCIA)

SANOK: Niebezpieczna Lipińskiego znów w centrum uwagi. Niewidoczne przejścia dla pieszych (FILM)

lipińskiego

22-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)