REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Źródło awarii sieci ciepłowniczej ustalone. Ogrzewanie wróci na Błonie i Śródmieście około 13:30 (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W minioną noc w Sanoku doszło do awarii sieci ciepłowniczej. Przez niemal całą noc, pracownicy SPGK pracowali nad ustaleniem źródła i przeprowadzeniem napraw. Wiadomo, gdzie wystąpiła usterka. Według najnowszych informacji, ciepło najszybciej wróci na do mieszkań na osiedlach Błonie i Śródmieście.

 – Dostawa ciepła do mieszkań zostanie wznowiona niezwłocznie po ich zakończeniu. Za wszelkie niedogodności przepraszamy wszystkich Odbiorców – brzmi komunikat wydany przez Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej.

Prace rozpoczęto krótko po północy. Poszukiwania źródła awarii dotyczyły kilku miejsc na mapie Sanoka. Usterkę zlokalizowano na Wójtostwie przy ul. Jana Pawła II. Obecnie trwają działania zmierzające do naprawy sieci.

Najszybciej, bo około 13:30 ciepło powinno powrócić do mieszkań na Błoniach i w Śródmieściu. Na tym etapie, trudno określić, kiedy dostawy zostaną wznowione na Wójtostwie – mówi Jolanta Bałon-Skrabut, kierownik zakładu ciepłowniczego SPGK.

Być może, SPGK wyda kolejne komunikaty w tej sprawie.

Informacje będziemy przekazywać na bieżąco.

18-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)