REKLAMA
REKLAMA

103 km/h w terenie zabudowanym. To „trochę” za dużo

40-letni mieszkaniec Przemyśla na 3 miesiące stracił uprawnienia do kierowania za przekroczenie dopuszczalnej prędkości. Mężczyzna na drodze z ograniczeniem do 50 km/h jechał z prędkością 103 km/h.

W niedzielę około godz. 17 w miejscowości Krościenko policjanci z Zespołu Ruchu Drogowego ustrzyckiej Policji zmierzyli prędkość kierującego osobowym audi. Samochód w terenie zabudowanym pędził z prędkością 103 km/h.

Zatrzymany do kontroli drogowej kierowca przyznał się do przekroczenia prędkości na drodze z ograniczeniem do 50 km/h. Przyjął mandat karny i przewidziane taryfikatorem punkty karne.

Ponadto, w myśl nowo obowiązujących przepisów, funkcjonariusze odebrali mu prawo jazdy na 3 miesiące. Dokument zostanie przekazany do starostwa i stąd 40-letni kierujący, po upływie wskazanego czasu będzie mógł go odebrać.

Przypominamy, że od 18 maja br. obowiązują nowe przepisy zaostrzające sankcje wobec kierujących pojazdami, którzy w sposób rażący przekraczają dopuszczalną prędkość.

1587660607

KPP Ustrzyki Dolne

01-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)