REKLAMA
Praca Auto Serwis
Janas Podłogi
REKLAMA

103 km/h w terenie zabudowanym. To „trochę” za dużo

40-letni mieszkaniec Przemyśla na 3 miesiące stracił uprawnienia do kierowania za przekroczenie dopuszczalnej prędkości. Mężczyzna na drodze z ograniczeniem do 50 km/h jechał z prędkością 103 km/h.

W niedzielę około godz. 17 w miejscowości Krościenko policjanci z Zespołu Ruchu Drogowego ustrzyckiej Policji zmierzyli prędkość kierującego osobowym audi. Samochód w terenie zabudowanym pędził z prędkością 103 km/h.

Zatrzymany do kontroli drogowej kierowca przyznał się do przekroczenia prędkości na drodze z ograniczeniem do 50 km/h. Przyjął mandat karny i przewidziane taryfikatorem punkty karne.

Ponadto, w myśl nowo obowiązujących przepisów, funkcjonariusze odebrali mu prawo jazdy na 3 miesiące. Dokument zostanie przekazany do starostwa i stąd 40-letni kierujący, po upływie wskazanego czasu będzie mógł go odebrać.

Przypominamy, że od 18 maja br. obowiązują nowe przepisy zaostrzające sankcje wobec kierujących pojazdami, którzy w sposób rażący przekraczają dopuszczalną prędkość.

1587660607

KPP Ustrzyki Dolne

01-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)