REKLAMA
REKLAMA

STREET WORKOUT: Sanoczanin siódmy na Mistrzostwach Polski (FILM)

BIŁGORAJ / LUBELSKIE. W Mistrzostwach Polski Street Workout Poland Piotr Hryszko zajął siódme miejsce w kategorii freestyle. – Jestem szczęśliwy, nie spodziewałem się tak dobrego wyniku – komentuje 17-latek. 

Zawody odbyły się odległym o 150 km Biłgoraju. Piotr Hryszko reprezentujący grupę Stret Workout Sanok zajął 7 miejsce w gronie 46 zawodników z całego kraju. – Zawody oceniam bardzo dobrze. Cieszę się z dobrego występu. Nie spodziewałem się, że znajdę się w pierwszej dziesiątce – skomentował swój występ Piotr Hryszko.

Dopisała pogoda, kibice, sponsorzy i świetny klimat, jaki towarzyszył całej imprezie. Poziom, jaki reprezentowali zawodnicy był naprawdę bardzo wysoki i nieporównywalny do tego sprzed roku. Cieszy mnie fakt, że street workout ciągle się rozwija – dodał sanoczanin.

We wrześniu nasz reprezentant prawdopodobnie wystartuje w zawodach w Warszawie. – Mam nadzieję, że uda się pojechać do Warszawy i powalczyć o dobrą lokatę na targach fitness – podsumowuje Hryszko.

Zapraszamy do obejrzenia reportażu o grupie Street Workout Sanok:

07-08-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)