REKLAMA
REKLAMA

STREET WORKOUT: Sanoczanin siódmy na Mistrzostwach Polski (FILM)

BIŁGORAJ / LUBELSKIE. W Mistrzostwach Polski Street Workout Poland Piotr Hryszko zajął siódme miejsce w kategorii freestyle. – Jestem szczęśliwy, nie spodziewałem się tak dobrego wyniku – komentuje 17-latek. 

Zawody odbyły się odległym o 150 km Biłgoraju. Piotr Hryszko reprezentujący grupę Stret Workout Sanok zajął 7 miejsce w gronie 46 zawodników z całego kraju. – Zawody oceniam bardzo dobrze. Cieszę się z dobrego występu. Nie spodziewałem się, że znajdę się w pierwszej dziesiątce – skomentował swój występ Piotr Hryszko.

Dopisała pogoda, kibice, sponsorzy i świetny klimat, jaki towarzyszył całej imprezie. Poziom, jaki reprezentowali zawodnicy był naprawdę bardzo wysoki i nieporównywalny do tego sprzed roku. Cieszy mnie fakt, że street workout ciągle się rozwija – dodał sanoczanin.

We wrześniu nasz reprezentant prawdopodobnie wystartuje w zawodach w Warszawie. – Mam nadzieję, że uda się pojechać do Warszawy i powalczyć o dobrą lokatę na targach fitness – podsumowuje Hryszko.

Zapraszamy do obejrzenia reportażu o grupie Street Workout Sanok:

07-08-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)