REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Szczęśliwe dzieci to ich pasja! Bal Przebierańców z Fundacją Czas Nadziei i MDK (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. To już kolejny bal przebierańców zorganizowany przez Fundację Czas Nadziei. – Szczęśliwe dzieci to nasza pasja – mówią zgodnie organizatorzy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy.

25 stycznia, odbył się Charytatywny Bal Przebierańców, zorganizowany przez MDK w Klubie „Górnik”. Akcja cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że bilety zostały wyprzedane  już w środę (łącznie sprzedano 160 biletów).

Całość zaczęła się od zabawy plastycznej, podczas której dzieci rysowały kolorowe serca. Następnie nastąpiło powitanie przez panów: Jakuba Osikę – dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury, Rafała Jasińskiego – prezesa fundacji „Czas Nadziei” oraz  Damiana Biskupa – przedstawiciela  Rady Powiatu i oficjalne otwarcie Balu kiedy panowie w takt piosenki „Jedzie pociąg z daleka”, dali sygnał do rozpoczęcia  zabawy.

Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji, między innymi  naukę tańców i zabaw przeplatane z dyskoteką,  podczas której świetnie bawiły się zarówno dzieci jak i rodzice. Wśród atrakcji balu znalazł się ponadto występ  dziewcząt z zespołu wokalnego” Cassiopeia”.

Całą imprezę poprowadziła Agnieszka Trznadel –Piasta. Za oprawę muzyczną odpowiadał Artur Rudnicki, a za koordynację wolontariuszy i sprawy organizacyjne  Kamila Figura-Bat oraz Katarzyna Długosz-Dusznik.

Dużą popularnością cieszyła się kawiarenka, którą dowodziły panie: Ania Słapińska i Ewelina Ząbkiewicz, wspierane przez  wolontariuszki z Akademii Przyszłości. Przez cały czas trwania balu sprzedały ponad 180 osobom kawę, herbatę oraz pyszne ciasta upieczone przez Centrum Integracji Społecznej. Ponadto każde dziecko dostało słodkiego muffinka, pyszny kompocik oraz miało okazję wylosować sobie pamiątkę z balu. Dodać warto, że słodkości zostały jednoznacznie ocenione przez uczestników balu, jako elegancko przygotowane i bardzo smaczne.

Podczas balu udało Nam się zebrać 1.814.73 zł. Cały dochód zostanie przekazany na pomoc dzieciom, podopiecznym fundacji „Czas Nadziei”.

Serdecznie dziękujemy Centrum Integracji Społecznej w Sanoku za  ufundowanie dla uczestników Balu poczęstunku oraz upieczenie ciast, które sprzedawano w  kawiarence.

Dziękujemy również  Klubowi Naftowca „Górnik” za udostępnienie sali na bal oraz dzielnym wolontariuszkom  z I LO,  które dzielnie pomagały w zabawie z najmłodszymi.

foto: Fundacja Czas Nadziei

28-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)