REKLAMA
REKLAMA

Tłumy na otwarciu Galerii Sanok. Wśród atrakcji bitwy między projektantami i kucharzami (FILM)

Tłumy na otwarciu Galerii Sanok. Wśród atrakcji bitwy między projektantami i kucharzami (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Na otwarcie nowej Galerii sanoczanie nie zawiedli. Całymi masami przybyli korzystając przy tym z wielu promocji w nowo otwartych sklepach. Wśród licznych atrakcji jakie zostały z tej okazji przygotowane pojawili się również hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok.

Spotykając się z fanami rozdawali autografy i pozowali do wspólnych zdjęć. W trakcie ich wystąpienia odbył się turniej unihokeja z chłopcami, którzy zgłaszali się do konkurencji.

Zawodnicy rozdawali autografy i pozowali do wspólnych zdjęć. W trakcie ich wystąpienia odbył się turniej unihokeja z chłopcami, którzy zgłaszali się do konkurencji.

W tym dniu nie zabrakło również degustacji kulinarnych. W Galerii zaprezentowali się kucharze i wystąpili wspólnie w trzech konkurencjach. Dwie z nich wygrał Wojciech Szulc.

Niespodzianką dla kobiet był pokaz mody i bitwa między dwoma projektantami. Do udziału w tych konkurencjach zostały zaproszone panie. Styliści dopasowali do nich specjalne kreacje, a później odbyło się głosowanie i ocena publiczności. Gwoździem programu był koncert Margaret, na którym pojawiła się bardzo liczna frekwencja. Galeria Sanok zapewniła ciekawy wieczór dla wielu przybyłych.

12-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)