REKLAMA
REKLAMA

Tłumy na otwarciu Galerii Sanok. Wśród atrakcji bitwy między projektantami i kucharzami (FILM)

Tłumy na otwarciu Galerii Sanok. Wśród atrakcji bitwy między projektantami i kucharzami (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Na otwarcie nowej Galerii sanoczanie nie zawiedli. Całymi masami przybyli korzystając przy tym z wielu promocji w nowo otwartych sklepach. Wśród licznych atrakcji jakie zostały z tej okazji przygotowane pojawili się również hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok.

Spotykając się z fanami rozdawali autografy i pozowali do wspólnych zdjęć. W trakcie ich wystąpienia odbył się turniej unihokeja z chłopcami, którzy zgłaszali się do konkurencji.

Zawodnicy rozdawali autografy i pozowali do wspólnych zdjęć. W trakcie ich wystąpienia odbył się turniej unihokeja z chłopcami, którzy zgłaszali się do konkurencji.

W tym dniu nie zabrakło również degustacji kulinarnych. W Galerii zaprezentowali się kucharze i wystąpili wspólnie w trzech konkurencjach. Dwie z nich wygrał Wojciech Szulc.

Niespodzianką dla kobiet był pokaz mody i bitwa między dwoma projektantami. Do udziału w tych konkurencjach zostały zaproszone panie. Styliści dopasowali do nich specjalne kreacje, a później odbyło się głosowanie i ocena publiczności. Gwoździem programu był koncert Margaret, na którym pojawiła się bardzo liczna frekwencja. Galeria Sanok zapewniła ciekawy wieczór dla wielu przybyłych.

12-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)