REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA TRAGEDIA W ZAGÓRZU: W zderzeniu dwóch pojazdów zginęły trzy osoby, jedna została ranna (FILM, ZDJĘCIA)

AKTUALIZACJA TRAGEDIA W ZAGÓRZU: W zderzeniu dwóch pojazdów zginęły trzy osoby, jedna została ranna (FILM, ZDJĘCIA)

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w Zagórzu na ul. Bieszczadzkiej. W zderzeniu dwóch pojazdów zginęły trzy osoby, jedna została ranna. Droga krajowa nr 84 relacji Sanok – Lesko przez kilka godzin była zablokowana. Płynność w ruchu przywrócono przed godz. 19.

Do wypadku doszło przed godz. 15. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca seata ibizy na zakręcie prawdopodobnie wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas, i bokiem uderzył w przód jadącego z naprzeciwka samochodu ciężarowego. Seatem podróżowały cztery osoby.

Na miejscu zginęli 49-letni kierowca i 43-letnia pasażerka – mieszkańcy powiatu sanockiego, oraz 21-letni pasażer mieszkaniec województwa pomorskiego. 22-letnia pasażerka seata, mieszkanka województwa pomorskiego, została przewieziona do szpitala.

Kierowca samochodu ciężarowego, 48-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, nie odniósł obrażeń, był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

02-10-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)