REKLAMA
REKLAMA

KONIEC TRANSMISJI NA ŻYWO: Ciarko PBS Bank KH Sanok – JKH GKS Jastrzębie

SANOK / PODKARPACIE. Rozgrywki ligowe w 2015 roku rozpoczną się od mocnego akcentu. 2 stycznia hokeiści Ciarko PBS Bank podejmą w Arenie Sanok JKH GKS Jastrzębie w meczu 30. kolejki Polskiej Hokej Ligi. Transmisję na żywo przeprowadzi portal Esanok.pl.

DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

Ciarko PBS Bank KH Sanok – JKH GKS Jastrzębie
ARENA SANOK
2.01.2015 godzina 18:00


DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

(transmisja dostępna od 2.01.2015, od godziny 17:55)

Emocje związane z rywalizacją w turnieju finałowym Pucharu Polski opadły, czas zatem skupić się na walce o mistrzostwo Polski. To jedyne, ale najcenniejsze trofeum, jakie pozostało do zdobycia w obecnym sezonie. W pierwszym pojedynku w 2015 roku, w sanockiej Arenie zmierzą się Ciarko PBS Bank i JKH Jastrzębie.

Obie drużyny musiały obejść się smakiem jeśli chodzi o Puchar Polski. Zdecydowanie bliżej celu byli sanoczanie, ale i oni musieli uznać wyższość GKS-u Tychy przegrywając w finale 1:3. Jastrzębianie swój mecz zakończyli wynikiem 1:6.

W kolejce ligowej rozegranej tuż po zmaganiach pucharowych, obie drużyny odnotowały zwycięstwa. Sanok wygrał w Tychach 6:3, natomiast Jastrzębie pokonało na własnym lodowisku Janów 4:2.

W czwartym bezpośrednim boju w obecnym sezonie nie powinno zabraknąć noworocznych fajerwerków. Rywalizacja Sanoka z Jastrzębiem zawsze wzbudza spore emocje i tak jest również i tym razem. W tabeli zespoły dzieli niewielka różnica, dlatego też wynik piątkowego spotkania może przełożyć się na kolejne roszady w klasyfikacji Polskiej Hokej Ligi.

Do zakończenia pierwszego etapu sezonu pozostało zaledwie siedem kolejek. Następnie, drużyny zostaną podzielone na silniejszą „6” i słabszą „4”. Rozegrane zostaną odpowiednio dwie i cztery rundy spotkań w systemie „każdy z każdym”. Awans do fazy play-off wywalczy osiem najlepszych ekip.

Transmisję na żywo z meczu Ciarko PBS Bank KH Sanok – JKH GKS Jastrzębie przeprowadzi portal Esanok.pl.


Transmisję na żywo z meczu: Ciarko PBS Bank KH Sanok – JKH GKS Jastrzębie przeprowadzi portal Esanok.pl.

Relacja rozpocznie się o godzinie 17:55.


DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

(transmisja dostępna od 2.01.2015, od godziny 17:55)

01-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)