REKLAMA
REKLAMA

KONIEC TRANSMISJI NA ŻYWO: Ciarko PBS Bank KH Sanok – JKH GKS Jastrzębie

SANOK / PODKARPACIE. Rozgrywki ligowe w 2015 roku rozpoczną się od mocnego akcentu. 2 stycznia hokeiści Ciarko PBS Bank podejmą w Arenie Sanok JKH GKS Jastrzębie w meczu 30. kolejki Polskiej Hokej Ligi. Transmisję na żywo przeprowadzi portal Esanok.pl.

DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

Ciarko PBS Bank KH Sanok – JKH GKS Jastrzębie
ARENA SANOK
2.01.2015 godzina 18:00


DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

(transmisja dostępna od 2.01.2015, od godziny 17:55)

Emocje związane z rywalizacją w turnieju finałowym Pucharu Polski opadły, czas zatem skupić się na walce o mistrzostwo Polski. To jedyne, ale najcenniejsze trofeum, jakie pozostało do zdobycia w obecnym sezonie. W pierwszym pojedynku w 2015 roku, w sanockiej Arenie zmierzą się Ciarko PBS Bank i JKH Jastrzębie.

Obie drużyny musiały obejść się smakiem jeśli chodzi o Puchar Polski. Zdecydowanie bliżej celu byli sanoczanie, ale i oni musieli uznać wyższość GKS-u Tychy przegrywając w finale 1:3. Jastrzębianie swój mecz zakończyli wynikiem 1:6.

W kolejce ligowej rozegranej tuż po zmaganiach pucharowych, obie drużyny odnotowały zwycięstwa. Sanok wygrał w Tychach 6:3, natomiast Jastrzębie pokonało na własnym lodowisku Janów 4:2.

W czwartym bezpośrednim boju w obecnym sezonie nie powinno zabraknąć noworocznych fajerwerków. Rywalizacja Sanoka z Jastrzębiem zawsze wzbudza spore emocje i tak jest również i tym razem. W tabeli zespoły dzieli niewielka różnica, dlatego też wynik piątkowego spotkania może przełożyć się na kolejne roszady w klasyfikacji Polskiej Hokej Ligi.

Do zakończenia pierwszego etapu sezonu pozostało zaledwie siedem kolejek. Następnie, drużyny zostaną podzielone na silniejszą „6” i słabszą „4”. Rozegrane zostaną odpowiednio dwie i cztery rundy spotkań w systemie „każdy z każdym”. Awans do fazy play-off wywalczy osiem najlepszych ekip.

Transmisję na żywo z meczu Ciarko PBS Bank KH Sanok – JKH GKS Jastrzębie przeprowadzi portal Esanok.pl.


Transmisję na żywo z meczu: Ciarko PBS Bank KH Sanok – JKH GKS Jastrzębie przeprowadzi portal Esanok.pl.

Relacja rozpocznie się o godzinie 17:55.


DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

(transmisja dostępna od 2.01.2015, od godziny 17:55)

01-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)