REKLAMA
REKLAMA

KONIEC TRANSMISJI NA ŻYWO: Mecz na szczycie w Arenie Sanok. Mistrzowie zagrają z Jastrzębiem

SANOK / PODKARPACIE. O samodzielne dominację w lidze zagrają w najbliższy piątek ekipy z Sanoka i Jastrzębia. Obie zajmują obecnie dwie najwyższe lokaty mając na koncie taki sam dorobek punktowy. Mecz na szczycie w Arenie Sanok zapowiada się niezwykle emocjonująco. Na bezpośrednią relację z meczu zaprasza Esanok.pl.

DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

Ciarko PBS Bank KH Sanok – JKH GKS Jastrzębie
ARENA SANOK
30.01.2015 godzina 18:30

face

DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

(transmisja dostępna od 30.01.2015, od godziny 18:25)

Po zwycięstwach w ostatniej serii gier zespoły z Sanoka i Jastrzębie awansowały w tabeli. Drużyna z Podkarpacia na 1., a reprezentanci miasta przy polsko-czeskiej granicy na 2. miejsce. Podopieczni Miroslava Fryčera i Róberta Kalábera legitymują się dorobkiem 86 punktów i dzieli ich jedynie różnica bramkowa.

W ostatniej kolejce, sanoczanie wygrali przed własną publicznością z TH Unią Oświęcim 4:0. Gra Ciarko PBS Bank podobała się kibicom. Oglądali oni zdecydowanie inny zespół niż pięć dni wcześniej w starciu z Podhalem (u siebie 1:4). Zresztą, hokeiści KH zaprezentowali o niebo wyższy poziom już podczas wyjazdowej konfrontacji z wicemistrzem Polski, wygrywając 3:2.

Dwa dni później, oddać GKS Tychy musiał oddać fotel lidera po przegranej na wyjeździe z JKH 2:4. Bramki dla Jastrzębie zdobyli: dwie Leszek Laszkiewicz, Richard Bordowski i Petr Polodna. Warto zaznaczyć, że najbliższy rywal mistrzów Polski wygrał sześć kolejnych spotkań.

Transmisję na żywo z meczu Ciarko PBS Bank KH Sanok – JKH GKS Jastrzębie przeprowadzi portal Esanok.pl.


Transmisję na żywo z meczu: Ciarko PBS Bank KH Sanok – JKH GKS Jastrzębie przeprowadzi portal Esanok.pl.

Relacja rozpocznie się o godzinie 18:25.


DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

(transmisja dostępna od 30.01.2015, od godziny 18:25)

30-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)