REKLAMA
REKLAMA

KONIEC TRANSMISJI NA ŻYWO: TSV Mansard Trans-Gaz Travel Sanok – LKPS Lublin

SANOK / PODKARPACIE. Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo ze spotkania inaugurującego sezon 2-15/2016 II ligi mężczyzn, w którym TSV Mansard Trans-Gaz Travel Sanok podejmie beniaminka rozgrywek LKPS Lublin. Mecz rozpocznie się w sobotę 26 września o godzinie 17:00.

OGLĄDAJ TRANSMISJĘ MECZU TSV MANSARD TRANS-GAZ TRAVEL SANOK – LKPS LUBLIN – KLIKNIJ

W najbliższą sobotę 26 września TSV podejmie przed własną publicznością LKPS Lublin. Przeciwnik to beniaminek rozgrywek. W ubiegłym sezonie występował pod nazwą Pszczółka i co ciekawe, przegrał barażową walkę o II ligę z rywalami zza miedzy dla sanoczan, czyli Neobusem Niebylec i AKSem V LO Rzeszów. Władze klubu oraz miasta postarały się jednak o „dziką kartę”, którą PZPS klubowi z województwa lubelskiego ostatecznie przyznał. Jeśli chodzi o skład, w LKPSie pozostało kilku zawodników z poprzedniego sezonu, ale przeprowadzono również ciekawe transfery. W Lublinie zagra kilku młodych graczy z mistrzami Młodej Ligi na czele. Drużyna zaprezentowała się dobrze podczas przygotowań do rozgrywek. Zadowolenia z postawy swoich podopiecznych nie kryje nowy szkoleniowiec Sławomir Czarnecki, były siatkarz i trener Avii Świdnik.

Zespół z Sanoka również owocnie przepracował okres przygotowawczy. TSV rozegrało serię sparingów, biorąc udział łącznie w trzech turniejach: w Błażowej (2. miejsce), Andrychowie (1.) i Bochni (2.).

Wykonaliśmy kolosalną pracę, jeszcze nigdy nie trenowaliśmy tak ciężko. Niewykluczone, że efekty przyjdą po rozegraniu kilku kolejek, potrzebna jest cierpliwość. Najważniejsze jest dla nas to, aby prezentować optymalną formę w końcówce sezonu. Nastroje w drużynie są bardzo dobre, nie możemy doczekać się pierwszego meczu – mówi Piotr Podpora, trener TSV Sanok.

Skład drużyny był dobierany pod względem charakteru poszczególnych zawodników. Wszyscy się znamy i można powiedzieć, że już stanowimy kolektyw. Podczas przygotowań robiliśmy wszystko, aby naładować akumulatory na całą ligę. Jesteśmy bojowo nastawieni na pierwszy pojedynek – deklaruje Tomasz Kusior, środkowy TSV.

Trener sanoczan będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników. Do pełni sił wraca Paweł Rusin, który kilka tygodni temu nabawił się kontuzji oka. Zawodnik czuje się coraz lepiej i być może rozpocznie sobotni bój w pierwszej szóstce.

Mecz TSV Mansard Trans-Gaz Travel Sanok – LKPS Lublin zostanie rozegrany w Centrum Sportowo-Dydaktycznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku. To właśnie w tym imponującym obiekcie, sanoczanie będą podejmowali przeciwników w sezonie 2015/2016. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00. Bilety będą kosztować: 8 zł normalny i 3 zł ulgowy.

OGLĄDAJ TRANSMISJĘ MECZU TSV MANSARD TRANS-GAZ TRAVEL SANOK – LKPS LUBLIN – KLIKNIJ

II liga mężczyzn, grupa 6.

TSV Mansard Trans-Gaz Travel Sanok – LKPS Lublin

26.09.2015, godzina 17:00

Centrum Sportowo-Dydaktyczne PWSZ w Sanoku

OGLĄDAJ TRANSMISJĘ MECZU TSV MANSARD TRANS-GAZ TRAVEL SANOK – LKPS LUBLIN – KLIKNIJ

plansza

TSV Plakat 2015źródło: materiały nadesłane

25-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)