REKLAMA
REKLAMA

Oficjalne otwarcie Galerii Sanok! Zobacz pierwsze zdjęcia! (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Przecięcie wstęgi, szampan i drink bar – to główne elementy otwarcia niemal każdej inwestycji. Nie inaczej było na długo wyczekiwanym VIP­owskim otwarciu Galerii Sanok. Od jutra będzie oficjalnie otwarta dla klientów!

Na VIP Pre­Openingu nie zabrakło: włodarza miasta burmistrza Tadeusza Pióro, przedstawicieli galerii oraz głównego wykonawcy. Zaproszeni goście jako pierwsi mogli zobaczyć jak wygląda wnętrze Galerii Sanok, która mieści się przy ul. Jagiellońskiej 30. Na miejscu byli też nasi reporterzy, dzięki którym możesz obejrzeć galerię zdjęć!

A już jutro (czwartek) o godzinie 12:00 uroczyste otwarcie Galerii Sanok.

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Gości przywita Sanocka Młodzieżowa Orkiestra Dęta AVANTI wraz z mażoretkami. Chwilę później, będzie można podziwiać pokaz kulinarny wraz z degustacją. Nie zabraknie atrakcji dla miłośników mody. Najmłodszym czas zajmą animatorzy, którzy zaproszą na warsztaty plastyczne i malowanie buziek. O godzinie 16:00 w obiekcie pojawią się hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok. Będzie możliwość uzyskania autografu i pozowania do wspólnego zdjęcia. O 18:30 na specjalnie przygotowaną scenę wyjdzie Margaret, czyli jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek.

W galerii do dyspozycji klientów będzie około 30 sklepów. Wśród nich: Cropp, Reserved, Sinsay, 4F, Martes Sport, RTV EURO AGD, Rossman, Sekret Urody i FRAC.

Do dyspozycji odwiedzających będzie również apteka, księgarnia, kwiaciarnia i kantor.

Obiekt będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00- 21:00 oraz w niedzielę od 10:00 do 20:00.

12-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)