REKLAMA
REKLAMA

Uciekli z placówek wychowawczych i włamali się do sklepu

NIEBIESZCZANY / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy włamali się do sklepu na terenie miejscowości Niebieszczany. Łupem złodziei padły między innymi papierosy, słodycze i pieniądze.

Ponadto okazało się, że dwóch nastoletnich sprawców było poszukiwanych.

Do zdarzenia doszło w nocy z 11 na 12 czerwca br. w miejscowości Niebieszczany. Nieznany wówczas sprawca wybijając szybę w jednym z okien dostał się do wnętrza sklepu i ukradł między innymi słodycze, papierosy i pieniądze. Pokrzywdzony straty oszacował na kwotę 600 złotych.

W wyniku podjętych czynności policjanci wydziału kryminalnego w piątek rano ustalili i zatrzymali sprawców włamania, którzy ukryli się w jednym z budynków gospodarczych. Okazali się nimi młodzi mężczyźni w wieku 15, 17 i 20 lat. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że 17 i 15-latek uciekli z placówek wychowawczych.

Sprawcy usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Przyznali się do popełnienia tego czynu. Zgodnie z art. 279 kodeksu karnego 17 i 20-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast sprawą 15-latka zajmie się sędzia rodzinny.

kajdanki

źródło: KPP Sanok
foto: archiwum eSanok.pl

16-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)